قانون اصلاح قانون تسریع در امر تخلیه و بارگیری کشتی ها در بنادر

شماره۳۲۲/۱۰۳۷۴۲                                                                                       ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
عطف به نامه شماره ۵۴۲۷۳/۴۵۴۸۴ مورخ ۱۳۹۶/۴/۲۰ در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (۱۲۳) قانون اساسی جمهوری‌ اسلامی ‌ایران قانون اصلاح قانون تسریع در امر تخلیه و بارگیری کشتی‌ها در بنادر که با عنوان «لایحه یک‌فوریتی اصلاح بند(۲) ماده‌واحده قانون تسریع در امر تخلیه و بارگیری کشتی‌ها در بنادر» به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ و تأیید شورای محترم نگهبان، به پیوست ابلاغ می‌گردد.
رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی
شماره۱۵۳۱۷۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲
وزارت راه و شهرسازی
در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست «قانون اصلاح قانون تسریع در امر تخلیه و بارگیری کشتی‌ها در بنادر» که در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ دهم بهمن ماه یکهزار و سیصد و نود و شش مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۳۲۲/۱۰۳۷۴۲ مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.
رئیس جمهور ـ حسن روحانی
قانون اصلاح قانون تسریع در امر تخلیه و بارگیری کشتی‌ها در بنادر
ماده۱ـ در بند(۲) ماده‌واحده قانون تسریع در امر تخلیه و بارگیری کشتی‌ها در بنادر مصوب ۱۳۹۵/۲/۲۰ عبارت «یا از محل سرمایه‌گذاری بخش غیردولتی» پیش از عبارت «اقدام نماید» اضافه می‌شود.
ماده۲ـ در ابتداء و انتهای بند (۵) ماده‌واحده قانون، پس از عبارت «ورود و خروج (پاس) کشتی‌ها» عبارت «و همچنین ورود و خروج کالا به / از بنادر» اضافه می‌شود.
قانون فوق مشتمل بر دو ماده در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ دهم بهمن‌ماه یکهزار و سیصد و نود و شش مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ به تأیید شورای نگهبان رسید.
رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی