طرح اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1396/09/05 دوره : دهم شماره ثبت : 341 شماره اجلاسیه : 154 ترتیب چاپ : 739 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  شوراها و امور داخلی کشور

تعداد رکورد ها :‌ 188

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968519 احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر) دهم
968895 احمد  انارکی محمدی احمد انارکی محمدی کرمان (رفسنجان) دهم
968786 محمد  بیرانوندی محمد بیرانوندی لرستان (خرم‌آباد / چگنی) دهم
968962 مسعود  رضایی مسعود رضایی فارس (شیراز) دهم
968937 سید حمیده  زرآبادی سید حمیده زرآبادی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) دهم
968521 حسن  لطفی حسن لطفی همدان (رزن) دهم
968994 اصغر  مسعودی اصغر مسعودی فارس (استهبان / نی‌ریز) دهم
968833 رامین  نورقلی پور رامین نورقلی پور گلستان (بندر ترکمن / کردکوی) دهم
968971 بهرام  پارسایی بهرام پارسایی فارس (شیراز) دهم
968558 علی اکبر  کریمی علی اکبر کریمی مرکزی (اراک / کمیجان) دهم
968998 مسعود  گودرزی مسعود گودرزی فارس (ممسنی) دهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
968529 معصومه آقاپور علیشاهی معصومه آقاپور علیشاهی آذربایجان شرقی (شبستر) دهم
968548 علی ابراهیمی علی ابراهیمی مرکزی (شازند) دهم
968838 علیرضا  ابراهیمی علیرضا ابراهیمی گلستان (آزادشهر / رامیان) دهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
968532 قلی  الله قلیزاده قلی الله قلیزاده آذربایجان شرقی (خداآفرین / هوراند / کلیبر) دهم
968734 سکینه  الماسی سکینه الماسی بوشهر (جم کنگان دیر) دهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
968887 محمدرضا امیرحسن خانی محمدرضا امیرحسن خانی خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) دهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
968719 سلام امینی سلام امینی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) دهم
969064 محمد نعیم  امینی فرد محمد نعیم امینی فرد سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) دهم
968750 فریده اولاد قباد فریده اولاد قباد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968967 علی اکبری علی اکبری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) دهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
759879 عبدالغفور ایران نژاد عبدالغفور ایران نژاد سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
968901 سعید  باستانی سعید باستانی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
968905 علی  بختیاری علی بختیاری کرمان (بافت) دهم
968675 صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
968667 شهروز برزگر کاشانی شهروز برزگر کاشانی آذربایجان غربی (سلماس) دهم
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) دهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
968927 حمید  بنایی حمید بنایی خراسان رضوی (گناباد) دهم
968923 بهروز  بنیادی بهروز بنیادی خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) دهم
968659 سیدهادی بهادری سیدهادی بهادری آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
969023 احمد  بیگدلی احمد بیگدلی زنجان (خدابنده) دهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
968829 نورمحمد  تربتی نژاد نورمحمد تربتی نژاد گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
760466 سهیلا جلودارزاده سهیلا جلودارزاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968801 منوچهر  جمالی سوسفی منوچهر جمالی سوسفی گیلان (رودبار) دهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
968758 سیده فاطمه حسینی سیده فاطمه حسینی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
969060 سید حسن حسینی (شاهرودی) سید حسن حسینی (شاهرودی) سمنان (شاهرود) دهم
968661 روح الله حضرت پور طلاتپه روح الله حضرت پور طلاتپه آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
760535 الیاس حضرتی الیاس حضرتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
761759 غلامرضا حیدری غلامرضا حیدری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
969029 سید مرتضی  خاتمی سید مرتضی خاتمی زنجان (ایجرود / ماهنشان) دهم
969003 هدایت الله  خادمی هدایت الله خادمی خوزستان (ایذه / باغملک) دهم
968880 محمد  خالدی سردشتی محمد خالدی سردشتی چهار محال بختیاری (لردگان) دهم
813787 کارن خانلری کارن خانلری تهران (مسیحیان ارامنه شمال کشور) دهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
968792 محمد خدابخشی محمد خدابخشی لرستان (الیگودرز) دهم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
968821 ولی داداشی ولی داداشی گیلان (آستارا) دهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
969076 محمد باسط  درازهی محمد باسط درازهی سیستان و بلوچستان (سراوان / سوران / سیب / مهرستان) دهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
968498 کمال  دهقانی فیروزآبادی کمال دهقانی فیروزآبادی یزد (تفت / میبد) دهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
968810 سیده فاطمه ذوالقدر سیده فاطمه ذوالقدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968931 مجتبی  ذوالنوری مجتبی ذوالنوری قم (قم) دهم
968876 خدیجه  ربیعی فرادنبه خدیجه ربیعی فرادنبه چهار محال بختیاری (بروجن) دهم
968965 فرج الله  رجبی فرج الله رجبی فارس (شیراز) دهم
968850 علیرضا رحیمی علیرضا رحیمی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968776 علی رستمیان سبزه خانی علی رستمیان سبزه خانی لرستان (دلفان / سلسله) دهم
968552 محمد ابراهیم رضایی محمد ابراهیم رضایی مرکزی (خمین) دهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
968739 عبدالله  رضیان عبدالله رضیان مازندران (جویبار / سوادکوه / سیمرغ / قائمشهر) دهم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات / خرمبید) دهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
968702 سیدجواد ساداتی نژاد سیدجواد ساداتی نژاد اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) دهم
968993 علی  ساری علی ساری خوزستان (اهواز / باوی / حمیدیه / کارون) دهم
968512 زهرا ساعی زهرا ساعی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
761192 احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی اصفهان (اصفهان) دهم
968766 ابوالفضل سروش ابوالفضل سروش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968775 فاطمه سعیدی فاطمه سعیدی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968707 زهرا سعیدی مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصفهان (مبارکه) دهم
968762 پروانه سلحشوری پروانه سلحشوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
760058 حسن سلیمانی حسن سلیمانی کرمانشاه (دینور / صحنه / هرسین / کنگاور) دهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
968825 طیبه سیاوشی شاه عنایتی طیبه سیاوشی شاه عنایتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968752 علی محمد شاعری علی محمد شاعری مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) دهم
968981 غلامرضا  شرفی غلامرضا شرفی خوزستان (آبادان) دهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
968669 عین الله شریف پور عین الله شریف پور آذربایجان غربی (شوط / ماکو / پلدشت / چالدران) دهم
1024248 ناصر شریفی هرمزگان (بندرلنگه) دهم (میان دوره ای)
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
761226 سیدکمال الدین شهریاری سیدکمال الدین شهریاری بوشهر (دشتی و تنگستان) دهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
968778 مهدی شیخ مهدی شیخ تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968544 یعقوب شیویاری یعقوب شیویاری آذربایجان شرقی (ترکمنچای / مرکزی / میانه / کاغذکنان / کندوان) دهم
968807 محمود صادقی محمود صادقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968505 محمدرضا  صباغیان بافقی محمدرضا صباغیان بافقی یزد (ابرکوه / بافق / بهاباد / خاتم / مهریز) دهم
968852 احمد  صفری احمد صفری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
968827 قرجه  طیار قرجه طیار گلستان (گنبد کاووس) دهم
968690 حیدرعلی عابدی حیدرعلی عابدی اصفهان (اصفهان) دهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
968497 بیت الله عبداللهی آذربایجان شرقی (اهر / هریس) دهم
1024244 بیت الله عبداللهی آذربایجان شرقی (اهر / هریس) دهم (میان دوره ای)
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
969031 محمد  عزیزی محمد عزیزی زنجان (ابهر / خرمدره) دهم
969021 علی عسگر ظاهری عبده وند علی عسگر ظاهری عبده وند خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) دهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
968848 محسن  علی جانی زمانی محسن علی جانی زمانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
764052 رضا علیزاده رضا علیزاده آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) دهم
968817 محمد جواد  فتحی محمد جواد فتحی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
968890 فرهاد  فلاحتی فرهاد فلاحتی خراسان جنوبی (قائنات) دهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968933 سید احسان قاضی زاده هاشمی سید احسان قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
968969 علی  قربانی علی قربانی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) دهم
968736 محمد قمی محمد قمی تهران (پاکدشت) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
968837 احمد  مازنی احمد مازنی تهران (تهران) دهم
968803 پروانه مافی پروانه مافی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701923 جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا آذربایجان شرقی (شاهین دژ / میاندوآب) دهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
968846 داود  محمدی داود محمدی تهران (تهران) دهم
969013 اقبال  محمدیان اقبال محمدیان خوزستان (رامهرمز) دهم
968697 سمیه محمودی سمیه محمودی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) دهم
968866 محمد محمودی شاه نشین محمد محمودی شاه نشین تهران (شهریار / ملارد) دهم
968974 جلیل  مختار جلیل مختار خوزستان (آبادان) دهم
968914 علی محمد  مرادی علی محمد مرادی کردستان (قروه) دهم
701938 سیامک مره صدق سیامک مره صدق تهران (کلیمیان) دهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
968915 حسین مقصودی حسین مقصودی خراسان رضوی (جغتای / جوین / سبزوار) دهم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) دهم
968819 سید فرید موسوی سید فرید موسوی تهران (تهران) دهم
968495 سید ابوالفضل موسوی بیوکی سید ابوالفضل موسوی بیوکی یزد (صدوق / یزد) دهم
968682 سیدحمایت میرزاده سیدحمایت میرزاده اردبیل (گرمی) دهم
968721 جلال میرزایی جلال میرزایی ایلام (ایلام / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) دهم
968859 قاسم میرزایی نیکو قاسم میرزایی نیکو تهران (دماوند / فیروزکوه) دهم
968756 ولی الله نانواکناری ولی الله نانواکناری مازندران (بابلسر / فریدون کنار) دهم
968814 محمدرضا نجفی محمدرضا نجفی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
968772 علی نوبخت حقیقی علی نوبخت حقیقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
968878 اردشیر  نوریان اردشیر نوریان چهار محال بختیاری (شهرکرد) دهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
975748 همایون هاشمی همایون هاشمی آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) دهم
968831 نبی  هزارجریبی نبی هزارجریبی گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
969034 احمد  همتی احمد همتی سمنان (سمنان) دهم
968501 محمد وحدتی هلان محمد وحدتی هلان آذربایجان شرقی (بستان آباد) دهم
968781 محمدعلی وکیلی محمدعلی وکیلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
968679 شکور پورحسین شقلان شکور پورحسین شقلان اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) دهم
814009 محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار همدان (بهار / کبودرآهنگ) دهم
813485 غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب سمنان (گرمسار) دهم
968723 شادمهر کاظم زاده شادمهر کاظم زاده ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) دهم
760860 محمد کاظمی محمد کاظمی همدان (ملایر) دهم
968769 سید حمیدرضا  کاظمی سید حمیدرضا کاظمی لرستان (پلدختر) دهم
968665 سیدتقی کبیری سیدتقی کبیری آذربایجان غربی (خوی) دهم
969067 علی کرد علی کرد سیستان و بلوچستان (خاش) دهم
968977 عامر کعبی عامر کعبی خوزستان (آبادان) دهم
968897 یحیی  کمالی پور یحیی کمالی پور کرمان (جیرفت) دهم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
968824 شهرام  کوسه غراوی شهرام کوسه غراوی گلستان (مینودشت) دهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
968783 مجید کیانپور مجید کیانپور لرستان (ازنا / درود) دهم
701919 احمدعلی کیخا احمدعلی کیخا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) دهم
968950 حمید  گرمابی حمید گرمابی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
969005 علی  گلمرادی علی گلمرادی خوزستان (بندرماهشهر) دهم
969019 سهراب  گیلانی سهراب گیلانی خوزستان (شوشتر / گتوند) دهم
969073 علیم  یارمحمدی علیم یارمحمدی سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1396/09/05 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
دو فوریتی
2 ›  1396/09/07 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
3 ›  1396/09/18 گزارش مرکز پژوهش ها
/ دوره دهم / شماره ثبت: 341