طرح اصلاح ماده (2) و بند (ج) ماده (4) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری-صنعتی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1397/01/19 دوره : دهم شماره ثبت : 385 شماره اجلاسیه : 193 ترتیب چاپ : 865 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  اقتصادی

تعداد رکورد ها :‌ 62

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968519 احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر) دهم
968948 روح ا...  بابایی صالح روح ا... بابایی صالح قزوین (آوج / بوئین زهرا) دهم
968786 محمد  بیرانوندی محمد بیرانوندی لرستان (خرم‌آباد / چگنی) دهم
968873 احمد  حمزه احمد حمزه کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کهنوج) دهم
968937 سید حمیده  زرآبادی سید حمیده زرآبادی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) دهم
968558 علی اکبر  کریمی علی اکبر کریمی مرکزی (اراک / کمیجان) دهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
968892 نظر  افضلی نظر افضلی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) دهم
968887 محمدرضا امیرحسن خانی محمدرضا امیرحسن خانی خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) دهم
759879 عبدالغفور ایران نژاد عبدالغفور ایران نژاد سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
968901 سعید  باستانی سعید باستانی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) دهم
968675 صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
968667 شهروز برزگر کاشانی شهروز برزگر کاشانی آذربایجان غربی (سلماس) دهم
968699 اکبر ترکی اکبر ترکی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) دهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
968554 محمد حسینی محمد حسینی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) دهم
968864 سید جواد  حسینی کیا سید جواد حسینی کیا کرمانشاه (سنقرکلیایی) دهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
968810 سیده فاطمه ذوالقدر سیده فاطمه ذوالقدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968931 مجتبی  ذوالنوری مجتبی ذوالنوری قم (قم) دهم
968876 خدیجه  ربیعی فرادنبه خدیجه ربیعی فرادنبه چهار محال بختیاری (بروجن) دهم
968850 علیرضا رحیمی علیرضا رحیمی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968552 محمد ابراهیم رضایی محمد ابراهیم رضایی مرکزی (خمین) دهم
968739 عبدالله  رضیان عبدالله رضیان مازندران (جویبار / سوادکوه / سیمرغ / قائمشهر) دهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
968702 سیدجواد ساداتی نژاد سیدجواد ساداتی نژاد اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) دهم
968993 علی  ساری علی ساری خوزستان (اهواز / باوی / حمیدیه / کارون) دهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968707 زهرا سعیدی مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصفهان (مبارکه) دهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
1024248 ناصر شریفی هرمزگان (بندرلنگه) دهم (میان دوره ای)
968941 رضا  شیران خراسانی رضا شیران خراسانی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968544 یعقوب شیویاری یعقوب شیویاری آذربایجان شرقی (ترکمنچای / مرکزی / میانه / کاغذکنان / کندوان) دهم
968505 محمدرضا  صباغیان بافقی محمدرضا صباغیان بافقی یزد (ابرکوه / بافق / بهاباد / خاتم / مهریز) دهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968933 سید احسان قاضی زاده هاشمی سید احسان قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
968803 پروانه مافی پروانه مافی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) دهم
975751 احمد مرادی احمد مرادی هرمزگان (بندرعباس / قشم) دهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
968550 محمدرضا منصوری محمدرضا منصوری مرکزی (زرندیه / ساوه) دهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
968495 سید ابوالفضل موسوی بیوکی سید ابوالفضل موسوی بیوکی یزد (صدوق / یزد) دهم
968682 سیدحمایت میرزاده سیدحمایت میرزاده اردبیل (گرمی) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
968795 ذبیح نیکفرلیالستانی ذبیح نیکفرلیالستانی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) دهم
968831 نبی  هزارجریبی نبی هزارجریبی گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
968501 محمد وحدتی هلان محمد وحدتی هلان آذربایجان شرقی (بستان آباد) دهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
968710 عباسعلی پوربافرانی عباسعلی پوربافرانی اصفهان (نائین) دهم
968926 حمد الله کریمی حمد الله کریمی کردستان (بیجار) دهم
968897 یحیی  کمالی پور یحیی کمالی پور کرمان (جیرفت) دهم
969005 علی  گلمرادی علی گلمرادی خوزستان (بندرماهشهر) دهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1397/01/19 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1397/02/30 گزارش مرکز پژوهش ها
/ دوره دهم / شماره ثبت: 385
3 ›  1397/03/07 گزارش یک شوری (در کمیسیون رد شد)
یک شوری