طرح تشکیل وزارتخانه های «صنعت و معدن» و «توسعه صادرات و بازرگانی»

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1397/05/07 دوره : دهم شماره ثبت : 437 شماره اجلاسیه : 228 ترتیب چاپ : 1021 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی فرعی :  برنامه و بودجه و محاسبات ، اقتصادی ، صنایع و معادن

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصادی ، مطالعات انرژی ، صنعت و معدن فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی

تعداد رکورد ها :‌ 91

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968990 سید حسین  افضلی سید حسین افضلی فارس (اقلید) دهم
968895 احمد  انارکی محمدی احمد انارکی محمدی کرمان (رفسنجان) دهم
968786 محمد  بیرانوندی محمد بیرانوندی لرستان (خرم‌آباد / چگنی) دهم
968958 محمد جواد  جمالی نوبندگان محمد جواد جمالی نوبندگان فارس (فسا) دهم
968873 احمد  حمزه احمد حمزه کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کهنوج) دهم
968978 سید علاءالدین  خادم سید علاءالدین خادم فارس (سپیدان) دهم
968962 مسعود  رضایی مسعود رضایی فارس (شیراز) دهم
968521 حسن  لطفی حسن لطفی همدان (رزن) دهم
968910 منصور  مرادی منصور مرادی کردستان (مریوان) دهم
968994 اصغر  مسعودی اصغر مسعودی فارس (استهبان / نی‌ریز) دهم
968998 مسعود  گودرزی مسعود گودرزی فارس (ممسنی) دهم
968529 معصومه آقاپور علیشاهی معصومه آقاپور علیشاهی آذربایجان شرقی (شبستر) دهم
968548 علی ابراهیمی علی ابراهیمی مرکزی (شازند) دهم
969027 فریدون احمدی فریدون احمدی زنجان (زنجان / طارم) دهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
968892 نظر  افضلی نظر افضلی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) دهم
968734 سکینه  الماسی سکینه الماسی بوشهر (جم کنگان دیر) دهم
968719 سلام امینی سلام امینی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) دهم
969064 محمد نعیم  امینی فرد محمد نعیم امینی فرد سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) دهم
968750 فریده اولاد قباد فریده اولاد قباد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968901 سعید  باستانی سعید باستانی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
968704 علی بختیار علی بختیار اصفهان (خوانسار / گلپایگان) دهم
968667 شهروز برزگر کاشانی شهروز برزگر کاشانی آذربایجان غربی (سلماس) دهم
968927 حمید  بنایی حمید بنایی خراسان رضوی (گناباد) دهم
968923 بهروز  بنیادی بهروز بنیادی خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) دهم
968659 سیدهادی بهادری سیدهادی بهادری آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
968514 حسن بهرام نیا حسن بهرام نیا همدان (نهاوند) دهم
968715 محمود بهمنی محمود بهمنی البرز (ساوجبلاغ / طالقان) دهم
761936 شهاب الدین بی مقدار شهاب الدین بی مقدار آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
969023 احمد  بیگدلی احمد بیگدلی زنجان (خدابنده) دهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) دهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
968829 نورمحمد  تربتی نژاد نورمحمد تربتی نژاد گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
1051760 علی جلیلی شیشوان (عجب شیر / مراغه) دهم (میان دوره ای)
968536 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) دهم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) دهم
968554 محمد حسینی محمد حسینی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) دهم
968661 روح الله حضرت پور طلاتپه روح الله حضرت پور طلاتپه آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
969029 سید مرتضی  خاتمی سید مرتضی خاتمی زنجان (ایجرود / ماهنشان) دهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
969076 محمد باسط  درازهی محمد باسط درازهی سیستان و بلوچستان (سراوان / سوران / سیب / مهرستان) دهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
968810 سیده فاطمه ذوالقدر سیده فاطمه ذوالقدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968965 فرج الله  رجبی فرج الله رجبی فارس (شیراز) دهم
968898 جلیل  رحیمی جهان آبادی جلیل رحیمی جهان آبادی خراسان رضوی (باخرز / تایباد / تربت جام) دهم
968954 حسین  رضازاده حسین رضازاده فارس (کازرون) دهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات / خرمبید) دهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
968729 محمدباقر سعادت محمدباقر سعادت بوشهر (دشتستان) دهم
968762 پروانه سلحشوری پروانه سلحشوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968825 طیبه سیاوشی شاه عنایتی طیبه سیاوشی شاه عنایتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
1024248 ناصر شریفی هرمزگان (بندرلنگه) دهم (میان دوره ای)
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
968544 یعقوب شیویاری یعقوب شیویاری آذربایجان شرقی (ترکمنچای / مرکزی / میانه / کاغذکنان / کندوان) دهم
968827 قرجه  طیار قرجه طیار گلستان (گنبد کاووس) دهم
968690 حیدرعلی عابدی حیدرعلی عابدی اصفهان (اصفهان) دهم
969031 محمد  عزیزی محمد عزیزی زنجان (ابهر / خرمدره) دهم
969000 سید محسن  علوی سید محسن علوی فارس (لامرد / مهر) دهم
968508 احمد علیرضابیگی احمد علیرضابیگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
764052 رضا علیزاده رضا علیزاده آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) دهم
968677 محمد  فیضی محمد فیضی اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
760151 اسدالله قره خانی آلوستانی اسدالله قره خانی آلوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) دهم
968866 محمد محمودی شاه نشین محمد محمودی شاه نشین تهران (شهریار / ملارد) دهم
968974 جلیل  مختار جلیل مختار خوزستان (آبادان) دهم
968914 علی محمد  مرادی علی محمد مرادی کردستان (قروه) دهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
968524 محمد مهدی مفتح محمد مهدی مفتح همدان (تویسرکان) دهم
968915 حسین مقصودی حسین مقصودی خراسان رضوی (جغتای / جوین / سبزوار) دهم
760224 ولی ملکی ولی ملکی اردبیل (مشکین شهر) دهم
968819 سید فرید موسوی سید فرید موسوی تهران (تهران) دهم
968682 سیدحمایت میرزاده سیدحمایت میرزاده اردبیل (گرمی) دهم
968763 علی  نجفی خوشرودی علی نجفی خوشرودی مازندران (بابل) دهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
968853 عبدالرضا  هاشم زایی عبدالرضا هاشم زایی تهران (تهران) دهم
968831 نبی  هزارجریبی نبی هزارجریبی گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
969025 علی  وقف چی علی وقف چی زنجان (زنجان / طارم) دهم
968723 شادمهر کاظم زاده شادمهر کاظم زاده ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) دهم
760860 محمد کاظمی محمد کاظمی همدان (ملایر) دهم
968872 علی کاظمی باباحیدری علی کاظمی باباحیدری چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) دهم
969067 علی کرد علی کرد سیستان و بلوچستان (خاش) دهم
968897 یحیی  کمالی پور یحیی کمالی پور کرمان (جیرفت) دهم
968950 حمید  گرمابی حمید گرمابی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
969073 علیم  یارمحمدی علیم یارمحمدی سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1397/05/07 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1397/07/15 گزارش یک شوری (در کمیسیون رد شد)
یک شوری