طرح " استفساریه ماده واحده قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان"

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1397/08/13 دوره : دهم شماره ثبت : 492 شماره اجلاسیه : 492 ترتیب چاپ : 1173 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 155

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968519 احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر) دهم
968895 احمد  انارکی محمدی احمد انارکی محمدی کرمان (رفسنجان) دهم
968786 محمد  بیرانوندی محمد بیرانوندی لرستان (خرم‌آباد / چگنی) دهم
968958 محمد جواد  جمالی نوبندگان محمد جواد جمالی نوبندگان فارس (فسا) دهم
968873 احمد  حمزه احمد حمزه کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کهنوج) دهم
968937 سید حمیده  زرآبادی سید حمیده زرآبادی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) دهم
968521 حسن  لطفی حسن لطفی همدان (رزن) دهم
968994 اصغر  مسعودی اصغر مسعودی فارس (استهبان / نی‌ریز) دهم
968833 رامین  نورقلی پور رامین نورقلی پور گلستان (بندر ترکمن / کردکوی) دهم
968902 حبیب الله  نیکزادی پناه حبیب الله نیکزادی پناه کرمان (بم) دهم
968971 بهرام  پارسایی بهرام پارسایی فارس (شیراز) دهم
968558 علی اکبر  کریمی علی اکبر کریمی مرکزی (اراک / کمیجان) دهم
968529 معصومه آقاپور علیشاهی معصومه آقاپور علیشاهی آذربایجان شرقی (شبستر) دهم
968548 علی ابراهیمی علی ابراهیمی مرکزی (شازند) دهم
968838 علیرضا  ابراهیمی علیرضا ابراهیمی گلستان (آزادشهر / رامیان) دهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
969027 فریدون احمدی فریدون احمدی زنجان (زنجان / طارم) دهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
968884 علی  اسدی کرم علی اسدی کرم کرمان (شهر بابک) دهم
968797 محمد مهدی  افتخاری محمد مهدی افتخاری (شفت / فومن) دهم
968892 نظر  افضلی نظر افضلی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) دهم
968734 سکینه  الماسی سکینه الماسی بوشهر (جم کنگان دیر) دهم
968887 محمدرضا امیرحسن خانی محمدرضا امیرحسن خانی خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) دهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
968656 سیدحمزه امینی سیدحمزه امینی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) دهم
968983 رضا  انصاری رضا انصاری فارس (داراب / زرین‌دشت) دهم
968750 فریده اولاد قباد فریده اولاد قباد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
968753 محمدرضا بادامچی محمدرضا بادامچی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968901 سعید  باستانی سعید باستانی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
968704 علی بختیار علی بختیار اصفهان (خوانسار / گلپایگان) دهم
968675 صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
968667 شهروز برزگر کاشانی شهروز برزگر کاشانی آذربایجان غربی (سلماس) دهم
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) دهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
968923 بهروز  بنیادی بهروز بنیادی خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) دهم
968659 سیدهادی بهادری سیدهادی بهادری آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
968514 حسن بهرام نیا حسن بهرام نیا همدان (نهاوند) دهم
968715 محمود بهمنی محمود بهمنی البرز (ساوجبلاغ / طالقان) دهم
761936 شهاب الدین بی مقدار شهاب الدین بی مقدار آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) دهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
968688 ناهید تاج الدین ناهید تاج الدین اصفهان (اصفهان) دهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
968829 نورمحمد  تربتی نژاد نورمحمد تربتی نژاد گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
968699 اکبر ترکی اکبر ترکی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) دهم
760466 سهیلا جلودارزاده سهیلا جلودارزاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
1051760 علی جلیلی شیشوان (عجب شیر / مراغه) دهم (میان دوره ای)
968909 عبدالله  حاتمیان عبدالله حاتمیان خراسان رضوی (درگز) دهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
968536 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968554 محمد حسینی محمد حسینی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) دهم
968661 روح الله حضرت پور طلاتپه روح الله حضرت پور طلاتپه آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
968821 ولی داداشی ولی داداشی گیلان (آستارا) دهم
969076 محمد باسط  درازهی محمد باسط درازهی سیستان و بلوچستان (سراوان / سوران / سیب / مهرستان) دهم
968498 کمال  دهقانی فیروزآبادی کمال دهقانی فیروزآبادی یزد (تفت / میبد) دهم
969069 حبیب الله دهمرده حبیب الله دهمرده سیستان و بلوچستان (زابل / زهک / نیمروز / هامون / هیرمند) دهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
968931 مجتبی  ذوالنوری مجتبی ذوالنوری قم (قم) دهم
968876 خدیجه  ربیعی فرادنبه خدیجه ربیعی فرادنبه چهار محال بختیاری (بروجن) دهم
968898 جلیل  رحیمی جهان آبادی جلیل رحیمی جهان آبادی خراسان رضوی (باخرز / تایباد / تربت جام) دهم
968739 عبدالله  رضیان عبدالله رضیان مازندران (جویبار / سوادکوه / سیمرغ / قائمشهر) دهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات / خرمبید) دهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
968702 سیدجواد ساداتی نژاد سیدجواد ساداتی نژاد اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) دهم
968993 علی  ساری علی ساری خوزستان (اهواز / باوی / حمیدیه / کارون) دهم
968512 زهرا ساعی زهرا ساعی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
968766 ابوالفضل سروش ابوالفضل سروش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968775 فاطمه سعیدی فاطمه سعیدی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
760058 حسن سلیمانی حسن سلیمانی کرمانشاه (دینور / صحنه / هرسین / کنگاور) دهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
968695 اصغر سلیمی اصغر سلیمی اصفهان (سمیرم) دهم
968825 طیبه سیاوشی شاه عنایتی طیبه سیاوشی شاه عنایتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
968669 عین الله شریف پور عین الله شریف پور آذربایجان غربی (شوط / ماکو / پلدشت / چالدران) دهم
1024248 ناصر شریفی هرمزگان (بندرلنگه) دهم (میان دوره ای)
761226 سیدکمال الدین شهریاری سیدکمال الدین شهریاری بوشهر (دشتی و تنگستان) دهم
968778 مهدی شیخ مهدی شیخ تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968807 محمود صادقی محمود صادقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968505 محمدرضا  صباغیان بافقی محمدرضا صباغیان بافقی یزد (ابرکوه / بافق / بهاباد / خاتم / مهریز) دهم
968852 احمد  صفری احمد صفری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
968685 سیدصادق طباطبایی نژاد سیدصادق طباطبایی نژاد اصفهان (اردستان) دهم
968827 قرجه  طیار قرجه طیار گلستان (گنبد کاووس) دهم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
968817 محمد جواد  فتحی محمد جواد فتحی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968918 سید مهدی  فرشادان سید مهدی فرشادان کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
968890 فرهاد  فلاحتی فرهاد فلاحتی خراسان جنوبی (قائنات) دهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
968677 محمد  فیضی محمد فیضی اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
968969 علی  قربانی علی قربانی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
968837 احمد  مازنی احمد مازنی تهران (تهران) دهم
701923 جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا آذربایجان شرقی (شاهین دژ / میاندوآب) دهم
968846 داود  محمدی داود محمدی تهران (تهران) دهم
968697 سمیه محمودی سمیه محمودی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) دهم
968974 جلیل  مختار جلیل مختار خوزستان (آبادان) دهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
968556 سید مهدی مقدسی سید مهدی مقدسی مرکزی (اراک / کمیجان) دهم
968915 حسین مقصودی حسین مقصودی خراسان رضوی (جغتای / جوین / سبزوار) دهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) دهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
968495 سید ابوالفضل موسوی بیوکی سید ابوالفضل موسوی بیوکی یزد (صدوق / یزد) دهم
968682 سیدحمایت میرزاده سیدحمایت میرزاده اردبیل (گرمی) دهم
968721 جلال میرزایی جلال میرزایی ایلام (ایلام / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) دهم
968859 قاسم میرزایی نیکو قاسم میرزایی نیکو تهران (دماوند / فیروزکوه) دهم
968814 محمدرضا نجفی محمدرضا نجفی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968772 علی نوبخت حقیقی علی نوبخت حقیقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
968795 ذبیح نیکفرلیالستانی ذبیح نیکفرلیالستانی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) دهم
968853 عبدالرضا  هاشم زایی عبدالرضا هاشم زایی تهران (تهران) دهم
975748 همایون هاشمی همایون هاشمی آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) دهم
968831 نبی  هزارجریبی نبی هزارجریبی گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
968501 محمد وحدتی هلان محمد وحدتی هلان آذربایجان شرقی (بستان آباد) دهم
969025 علی  وقف چی علی وقف چی زنجان (زنجان / طارم) دهم
968781 محمدعلی وکیلی محمدعلی وکیلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968710 عباسعلی پوربافرانی عباسعلی پوربافرانی اصفهان (نائین) دهم
814009 محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار همدان (بهار / کبودرآهنگ) دهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968944 هاجر چنارانی هاجر چنارانی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
760860 محمد کاظمی محمد کاظمی همدان (ملایر) دهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
968665 سیدتقی کبیری سیدتقی کبیری آذربایجان غربی (خوی) دهم
969067 علی کرد علی کرد سیستان و بلوچستان (خاش) دهم
968673 رضا کریمی رضا کریمی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) دهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم
969007 حبیب الله کشت زر حبیب الله کشت زر خوزستان (بهبهان) دهم
968897 یحیی  کمالی پور یحیی کمالی پور کرمان (جیرفت) دهم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701917 محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی اصفهان (لنجان) دهم
968783 مجید کیانپور مجید کیانپور لرستان (ازنا / درود) دهم
968950 حمید  گرمابی حمید گرمابی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
968789 عباس  گودرزی عباس گودرزی لرستان (بروجرد) دهم
969019 سهراب  گیلانی سهراب گیلانی خوزستان (شوشتر / گتوند) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1397/08/13 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1397/09/11 گزارش مرکز پژوهش ها
/ دوره دهم / شماره ثبت: 492
3 ›  1397/09/24 گزارش یک شوری (در کمیسیون رد شد)
یک شوری