طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1397/12/08 دوره : دهم شماره ثبت : 549 شماره اجلاسیه : 296 ترتیب چاپ : 1317 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، برنامه و بودجه و محاسبات ، اقتصادی ، صنایع و معادن ، قضایی و حقوقی

دفتر

اصلی :  مطالعات انرژی ، صنعت و معدن فرعی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت، مطالعات اقتصادی ، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 72

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968895 احمد  انارکی محمدی احمد انارکی محمدی کرمان (رفسنجان) دهم
968786 محمد  بیرانوندی محمد بیرانوندی لرستان (خرم‌آباد / چگنی) دهم
968958 محمد جواد  جمالی نوبندگان محمد جواد جمالی نوبندگان فارس (فسا) دهم
968805 محمد صادق  حسنی جوریابی محمد صادق حسنی جوریابی گیلان (رشت) دهم
968937 سید حمیده  زرآبادی سید حمیده زرآبادی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) دهم
968971 بهرام  پارسایی بهرام پارسایی فارس (شیراز) دهم
968529 معصومه آقاپور علیشاهی معصومه آقاپور علیشاهی آذربایجان شرقی (شبستر) دهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
969027 فریدون احمدی فریدون احمدی زنجان (زنجان / طارم) دهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
968734 سکینه  الماسی سکینه الماسی بوشهر (جم کنگان دیر) دهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
968719 سلام امینی سلام امینی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) دهم
969064 محمد نعیم  امینی فرد محمد نعیم امینی فرد سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) دهم
759879 عبدالغفور ایران نژاد عبدالغفور ایران نژاد سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) دهم
968753 محمدرضا بادامچی محمدرضا بادامچی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968901 سعید  باستانی سعید باستانی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) دهم
968927 حمید  بنایی حمید بنایی خراسان رضوی (گناباد) دهم
968659 سیدهادی بهادری سیدهادی بهادری آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
968715 محمود بهمنی محمود بهمنی البرز (ساوجبلاغ / طالقان) دهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
968688 ناهید تاج الدین ناهید تاج الدین اصفهان (اصفهان) دهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
969029 سید مرتضی  خاتمی سید مرتضی خاتمی زنجان (ایجرود / ماهنشان) دهم
968880 محمد  خالدی سردشتی محمد خالدی سردشتی چهار محال بختیاری (لردگان) دهم
968792 محمد خدابخشی محمد خدابخشی لرستان (الیگودرز) دهم
969076 محمد باسط  درازهی محمد باسط درازهی سیستان و بلوچستان (سراوان / سوران / سیب / مهرستان) دهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
968776 علی رستمیان سبزه خانی علی رستمیان سبزه خانی لرستان (دلفان / سلسله) دهم
968739 عبدالله  رضیان عبدالله رضیان مازندران (جویبار / سوادکوه / سیمرغ / قائمشهر) دهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات / خرمبید) دهم
969011 قاسم  ساعدی قاسم ساعدی خوزستان (دشت آزادگان / هویزه) دهم
968512 زهرا ساعی زهرا ساعی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968766 ابوالفضل سروش ابوالفضل سروش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968775 فاطمه سعیدی فاطمه سعیدی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968762 پروانه سلحشوری پروانه سلحشوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
760058 حسن سلیمانی حسن سلیمانی کرمانشاه (دینور / صحنه / هرسین / کنگاور) دهم
968825 طیبه سیاوشی شاه عنایتی طیبه سیاوشی شاه عنایتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
1024248 ناصر شریفی هرمزگان (بندرلنگه) دهم (میان دوره ای)
761226 سیدکمال الدین شهریاری سیدکمال الدین شهریاری بوشهر (دشتی و تنگستان) دهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
968807 محمود صادقی محمود صادقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968945 بهمن  طاهرخانی بهمن طاهرخانی قزوین (تاکستان) دهم
968685 سیدصادق طباطبایی نژاد سیدصادق طباطبایی نژاد اصفهان (اردستان) دهم
969000 سید محسن  علوی سید محسن علوی فارس (لامرد / مهر) دهم
968848 محسن  علی جانی زمانی محسن علی جانی زمانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968817 محمد جواد  فتحی محمد جواد فتحی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
968697 سمیه محمودی سمیه محمودی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) دهم
968866 محمد محمودی شاه نشین محمد محمودی شاه نشین تهران (شهریار / ملارد) دهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
968495 سید ابوالفضل موسوی بیوکی سید ابوالفضل موسوی بیوکی یزد (صدوق / یزد) دهم
968763 علی  نجفی خوشرودی علی نجفی خوشرودی مازندران (بابل) دهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968772 علی نوبخت حقیقی علی نوبخت حقیقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
975748 همایون هاشمی همایون هاشمی آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) دهم
968831 نبی  هزارجریبی نبی هزارجریبی گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
969025 علی  وقف چی علی وقف چی زنجان (زنجان / طارم) دهم
968781 محمدعلی وکیلی محمدعلی وکیلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968944 هاجر چنارانی هاجر چنارانی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
813485 غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب سمنان (گرمسار) دهم
968723 شادمهر کاظم زاده شادمهر کاظم زاده ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) دهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
968673 رضا کریمی رضا کریمی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) دهم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
968950 حمید  گرمابی حمید گرمابی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
969005 علی  گلمرادی علی گلمرادی خوزستان (بندرماهشهر) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1397/12/08 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1398/01/26 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری