طرح حمایت از آسیب دیدگان از سیل و سوانح طبیعی و پیشگیری از مخاطرات طبیعی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1398/01/18 دوره : دهم شماره ثبت : 557 شماره اجلاسیه : 304 ترتیب چاپ : 1349 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، عمران، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، بهداشت و درمان ، صنایع و معادن ، قضایی و حقوقی ، امنیت ملی و سیاست خارجی، امور داخلی کشور و شوراها

دفتر

اصلی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت فرعی :  مطالعات اقتصادی ، مطالعات انرژی ، صنعت و معدن، مطالعات زیربنایی ، مطالعات حقوقی ، مطالعات سیاسی

تعداد رکورد ها :‌ 171

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968519 احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر) دهم
968895 احمد  انارکی محمدی احمد انارکی محمدی کرمان (رفسنجان) دهم
968948 روح ا...  بابایی صالح روح ا... بابایی صالح قزوین (آوج / بوئین زهرا) دهم
968786 محمد  بیرانوندی محمد بیرانوندی لرستان (خرم‌آباد / چگنی) دهم
968873 احمد  حمزه احمد حمزه کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کهنوج) دهم
968978 سید علاءالدین  خادم سید علاءالدین خادم فارس (سپیدان) دهم
968994 اصغر  مسعودی اصغر مسعودی فارس (استهبان / نی‌ریز) دهم
968971 بهرام  پارسایی بهرام پارسایی فارس (شیراز) دهم
760310 ژرژیک آبرامیان ژرژیک آبرامیان اصفهان (مسیحیان ارامنه جنوب کشور) دهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
968529 معصومه آقاپور علیشاهی معصومه آقاپور علیشاهی آذربایجان شرقی (شبستر) دهم
968548 علی ابراهیمی علی ابراهیمی مرکزی (شازند) دهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
968884 علی  اسدی کرم علی اسدی کرم کرمان (شهر بابک) دهم
968730 علی اسماعیلی علی اسماعیلی مازندران (محمود آباد / نور) دهم
813566 داریوش اسمعیلی داریوش اسمعیلی فارس (خرامه / سروستان) دهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
968532 قلی  الله قلیزاده قلی الله قلیزاده آذربایجان شرقی (خداآفرین / هوراند / کلیبر) دهم
968734 سکینه  الماسی سکینه الماسی بوشهر (جم کنگان دیر) دهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
968887 محمدرضا امیرحسن خانی محمدرضا امیرحسن خانی خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) دهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
968656 سیدحمزه امینی سیدحمزه امینی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) دهم
968983 رضا  انصاری رضا انصاری فارس (داراب / زرین‌دشت) دهم
968750 فریده اولاد قباد فریده اولاد قباد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968960 علی  اکبری علی اکبری فارس (شیراز) دهم
968967 علی اکبری علی اکبری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
968753 محمدرضا بادامچی محمدرضا بادامچی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968901 سعید  باستانی سعید باستانی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) دهم
968704 علی بختیار علی بختیار اصفهان (خوانسار / گلپایگان) دهم
968905 علی  بختیاری علی بختیاری کرمان (بافت) دهم
968667 شهروز برزگر کاشانی شهروز برزگر کاشانی آذربایجان غربی (سلماس) دهم
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) دهم
968927 حمید  بنایی حمید بنایی خراسان رضوی (گناباد) دهم
968923 بهروز  بنیادی بهروز بنیادی خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) دهم
968659 سیدهادی بهادری سیدهادی بهادری آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
968514 حسن بهرام نیا حسن بهرام نیا همدان (نهاوند) دهم
968715 محمود بهمنی محمود بهمنی البرز (ساوجبلاغ / طالقان) دهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
968688 ناهید تاج الدین ناهید تاج الدین اصفهان (اصفهان) دهم
813543 جمشید جعفرپور جمشید جعفرپور فارس (خنج / لارستان / گراش) دهم
760466 سهیلا جلودارزاده سهیلا جلودارزاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
1051760 علی جلیلی شیشوان (عجب شیر / مراغه) دهم (میان دوره ای)
968909 عبدالله  حاتمیان عبدالله حاتمیان خراسان رضوی (درگز) دهم
701998 حمید رضا حاجی بابایی حمید رضا حاجی بابایی همدان (فامنین / همدان) دهم
761086 ابوالفضل حسن بیکی ابوالفضل حسن بیکی سمنان (دامغان) دهم
968536 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) دهم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968554 محمد حسینی محمد حسینی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) دهم
969060 سید حسن حسینی (شاهرودی) سید حسن حسینی (شاهرودی) سمنان (شاهرود) دهم
968864 سید جواد  حسینی کیا سید جواد حسینی کیا کرمانشاه (سنقرکلیایی) دهم
968661 روح الله حضرت پور طلاتپه روح الله حضرت پور طلاتپه آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
761759 غلامرضا حیدری غلامرضا حیدری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
969029 سید مرتضی  خاتمی سید مرتضی خاتمی زنجان (ایجرود / ماهنشان) دهم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
968792 محمد خدابخشی محمد خدابخشی لرستان (الیگودرز) دهم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
968525 یوسف داودی یوسف داودی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) دهم
969076 محمد باسط  درازهی محمد باسط درازهی سیستان و بلوچستان (سراوان / سوران / سیب / مهرستان) دهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
968498 کمال  دهقانی فیروزآبادی کمال دهقانی فیروزآبادی یزد (تفت / میبد) دهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
968810 سیده فاطمه ذوالقدر سیده فاطمه ذوالقدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968965 فرج الله  رجبی فرج الله رجبی فارس (شیراز) دهم
968850 علیرضا رحیمی علیرضا رحیمی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968898 جلیل  رحیمی جهان آبادی جلیل رحیمی جهان آبادی خراسان رضوی (باخرز / تایباد / تربت جام) دهم
968776 علی رستمیان سبزه خانی علی رستمیان سبزه خانی لرستان (دلفان / سلسله) دهم
968552 محمد ابراهیم رضایی محمد ابراهیم رضایی مرکزی (خمین) دهم
968739 عبدالله  رضیان عبدالله رضیان مازندران (جویبار / سوادکوه / سیمرغ / قائمشهر) دهم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
968993 علی  ساری علی ساری خوزستان (اهواز / باوی / حمیدیه / کارون) دهم
968512 زهرا ساعی زهرا ساعی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
968766 ابوالفضل سروش ابوالفضل سروش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968729 محمدباقر سعادت محمدباقر سعادت بوشهر (دشتستان) دهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968775 فاطمه سعیدی فاطمه سعیدی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968762 پروانه سلحشوری پروانه سلحشوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
968825 طیبه سیاوشی شاه عنایتی طیبه سیاوشی شاه عنایتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968752 علی محمد شاعری علی محمد شاعری مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) دهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
968669 عین الله شریف پور عین الله شریف پور آذربایجان غربی (شوط / ماکو / پلدشت / چالدران) دهم
968778 مهدی شیخ مهدی شیخ تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968941 رضا  شیران خراسانی رضا شیران خراسانی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968807 محمود صادقی محمود صادقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968505 محمدرضا  صباغیان بافقی محمدرضا صباغیان بافقی یزد (ابرکوه / بافق / بهاباد / خاتم / مهریز) دهم
968713 مرتضی صفاری نطنزی مرتضی صفاری نطنزی اصفهان (قمصر / نطنز) دهم
968685 سیدصادق طباطبایی نژاد سیدصادق طباطبایی نژاد اصفهان (اردستان) دهم
968827 قرجه  طیار قرجه طیار گلستان (گنبد کاووس) دهم
968690 حیدرعلی عابدی حیدرعلی عابدی اصفهان (اصفهان) دهم
968740 محمدرضا عارف محمدرضا عارف تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
968497 بیت الله عبداللهی آذربایجان شرقی (اهر / هریس) دهم
1024244 بیت الله عبداللهی آذربایجان شرقی (اهر / هریس) دهم (میان دوره ای)
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
969000 سید محسن  علوی سید محسن علوی فارس (لامرد / مهر) دهم
968848 محسن  علی جانی زمانی محسن علی جانی زمانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968508 احمد علیرضابیگی احمد علیرضابیگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968817 محمد جواد  فتحی محمد جواد فتحی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968890 فرهاد  فلاحتی فرهاد فلاحتی خراسان جنوبی (قائنات) دهم
968677 محمد  فیضی محمد فیضی اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
968969 علی  قربانی علی قربانی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) دهم
760151 اسدالله قره خانی آلوستانی اسدالله قره خانی آلوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) دهم
968736 محمد قمی محمد قمی تهران (پاکدشت) دهم
968837 احمد  مازنی احمد مازنی تهران (تهران) دهم
968803 پروانه مافی پروانه مافی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701923 جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا آذربایجان شرقی (شاهین دژ / میاندوآب) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
968846 داود  محمدی داود محمدی تهران (تهران) دهم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) دهم
968866 محمد محمودی شاه نشین محمد محمودی شاه نشین تهران (شهریار / ملارد) دهم
968974 جلیل  مختار جلیل مختار خوزستان (آبادان) دهم
968914 علی محمد  مرادی علی محمد مرادی کردستان (قروه) دهم
975751 احمد مرادی احمد مرادی هرمزگان (بندرعباس / قشم) دهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
968556 سید مهدی مقدسی سید مهدی مقدسی مرکزی (اراک / کمیجان) دهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
968550 محمدرضا منصوری محمدرضا منصوری مرکزی (زرندیه / ساوه) دهم
968819 سید فرید موسوی سید فرید موسوی تهران (تهران) دهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
968495 سید ابوالفضل موسوی بیوکی سید ابوالفضل موسوی بیوکی یزد (صدوق / یزد) دهم
968859 قاسم میرزایی نیکو قاسم میرزایی نیکو تهران (دماوند / فیروزکوه) دهم
968814 محمدرضا نجفی محمدرضا نجفی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968763 علی  نجفی خوشرودی علی نجفی خوشرودی مازندران (بابل) دهم
968772 علی نوبخت حقیقی علی نوبخت حقیقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
968878 اردشیر  نوریان اردشیر نوریان چهار محال بختیاری (شهرکرد) دهم
968853 عبدالرضا  هاشم زایی عبدالرضا هاشم زایی تهران (تهران) دهم
968538 حسین هاشمی تختی حسین هاشمی تختی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
968842 عدل  هاشمی پور عدل هاشمی پور کهگیلویه و بویر احمد (کهگیلویه) دهم
968831 نبی  هزارجریبی نبی هزارجریبی گلستان (آق قلا / گرگان) دهم
969034 احمد  همتی احمد همتی سمنان (سمنان) دهم
968501 محمد وحدتی هلان محمد وحدتی هلان آذربایجان شرقی (بستان آباد) دهم
969025 علی  وقف چی علی وقف چی زنجان (زنجان / طارم) دهم
968781 محمدعلی وکیلی محمدعلی وکیلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968710 عباسعلی پوربافرانی عباسعلی پوربافرانی اصفهان (نائین) دهم
968679 شکور پورحسین شقلان شکور پورحسین شقلان اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) دهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968944 هاجر چنارانی هاجر چنارانی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
968723 شادمهر کاظم زاده شادمهر کاظم زاده ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) دهم
760860 محمد کاظمی محمد کاظمی همدان (ملایر) دهم
968769 سید حمیدرضا  کاظمی سید حمیدرضا کاظمی لرستان (پلدختر) دهم
968872 علی کاظمی باباحیدری علی کاظمی باباحیدری چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) دهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
968665 سیدتقی کبیری سیدتقی کبیری آذربایجان غربی (خوی) دهم
968673 رضا کریمی رضا کریمی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) دهم
969007 حبیب الله کشت زر حبیب الله کشت زر خوزستان (بهبهان) دهم
968977 عامر کعبی عامر کعبی خوزستان (آبادان) دهم
968824 شهرام  کوسه غراوی شهرام کوسه غراوی گلستان (مینودشت) دهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701917 محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی اصفهان (لنجان) دهم
968783 مجید کیانپور مجید کیانپور لرستان (ازنا / درود) دهم
968789 عباس  گودرزی عباس گودرزی لرستان (بروجرد) دهم
969073 علیم  یارمحمدی علیم یارمحمدی سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم
968989 همایون  یوسفی همایون یوسفی خوزستان (اهواز) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 1

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1398/01/18 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری