طرح اصلاح بند (1) ماده (71) قانون تشکیلات،وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران مصوب 1375 و اصلاحات بعدی آن

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1388/05/04 دوره : هشتم شماره ثبت : 334 شماره اجلاسیه : 108 ترتیب چاپ : 774 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  شوراها و امور داخلی کشور فرعی :  اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات سیاسی فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 69

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701755 بهمن اخوان بهمن اخوان مرکزی (آشتیان / تفرش) هشتم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701772 زهره الهیان زهره الهیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
701782 محمدتقی بختیاری محمدتقی بختیاری کرمان (بافت) هشتم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701789 علی بنایی علی بنایی قم (قم) هشتم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701804 سلیمان جعفرزاده سلیمان جعفرزاده آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) هشتم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) هشتم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702004 حسین حسنی بافرانی حسین حسنی بافرانی  اصفهان (نائین) هشتم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
701817 فرهاد دلق پوش فرهاد دلق پوش گیلان (آستارا) هشتم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
701845 سیدجواد زمانی سیدجواد زمانی کرمانشاه (دینور / صحنه / هرسین / کنگاور) هشتم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) هشتم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701858 هاشم سواری هاشم سواری خوزستان (دشت آزادگان) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701860 علی شاهرخی علی شاهرخی لرستان (کوهدشت) هشتم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701873 محمد ضابطی طرقی محمد ضابطی طرقی  اصفهان (قمصر / نطنز) هشتم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701897 یوسف قاسمی گولک یوسف قاسمی گولک گیلان (سیاهکل / لاهیجان) هشتم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701928 قاسم محمدی قاسم محمدی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
701938 سیامک مره صدق سیامک مره صدق تهران (کلیمیان) دهم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701941 مصطفی مطورزاده مصطفی مطورزاده خوزستان (خرمشهر) هشتم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) دهم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701954 سیدفاضل موسوی سیدفاضل موسوی زنجان (خدابنده) هشتم
701959 سیدناصر موسوی سیدناصر موسوی خوزستان (رامهرمز) هشتم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701964 علی میرزایی فلاح آبادی علی میرزایی فلاح آبادی گیلان (شفت / فومن) هشتم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) هشتم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) هشتم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1388/05/04 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک شوری
2 ›  1388/06/14 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری