طرح اصلاح قانون بودجه سال 1388 کل کشور

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1388/09/22 دوره : هشتم شماره ثبت : 391 شماره اجلاسیه : 152 ترتیب چاپ : 939 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، عمران، فرهنگی ، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، انرژی، بهداشت و درمان ، امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی
فرعی :  مطالعات فرهنگی، مطالعات انرژی ، صنعت و معدن

تعداد رکورد ها :‌ 162

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701742 فاطمه آجورلو فاطمه آجورلو تهران (کرج) هشتم
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) هشتم
701751 حسین ابراهیمی حسین ابراهیمی خراسان جنوبی (بیرجند / درمیان) هشتم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701761 حسین اسلامی حسین اسلامی مرکزی (زرندیه / ساوه) هشتم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) هشتم
701764 غفار اسماعیلی غفار اسماعیلی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) هشتم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701775 جهانبخش امینی جهانبخش امینی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
701771 سیدرضا اکرمی سیدرضا اکرمی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701783 سیروس برنابلداچی سیروس برنابلداچی چهار محال بختیاری (بروجن) هشتم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
701789 علی بنایی علی بنایی قم (قم) هشتم
701788 روبرت بگلریان روبرت بگلریان اصفهان (مسیحیان ارامنه جنوب کشور) نهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
701798 عبدالرضا ترابی عبدالرضا ترابی سمنان (گرمسار) هشتم
701799 نصراله ترابی قهفرحی نصراله ترابی قهفرحی چهار محال بختیاری (شهرکرد) هشتم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
701804 سلیمان جعفرزاده سلیمان جعفرزاده آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) هشتم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) هشتم
702020 بهروز جعفری بهروز جعفری  اصفهان (سمیرم) هشتم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701994 عبدالعزیز جمشیدزهی عبدالعزیز جمشیدزهی سیستان و بلوچستان (سراوان) هشتم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
702003 علی اصغر حسنی علی اصغر حسنی فارس (خنج / لارستان) هشتم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702009 سیدعماد حسینی سیدعماد حسینی کردستان (قروه) هشتم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
702014 سیدمحمود حسینی دولت آباد سیدمحمود حسینی دولت آباد  اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) هشتم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701814 سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» فارس (شیراز) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701823 علیرضا دهقانی علیرضا دهقانی خوزستان (ایذه / باغملک) هشتم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701830 ابوالقاسم رحمانی ابوالقاسم رحمانی فارس (اقلید) هشتم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701833 رضا رحیمی نسب رضا رحیمی نسب لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701848 سیروس سازدار سیروس سازدار آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) هشتم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701852 محمدرضا سجادیان محمدرضا سجادیان خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) هشتم
701853 پرویز سروری پرویز سروری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701858 هاشم سواری هاشم سواری خوزستان (دشت آزادگان) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701851 وکیل سپه آجیرلو وکیل سپه آجیرلو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) هشتم
701860 علی شاهرخی علی شاهرخی لرستان (کوهدشت) هشتم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701865 محمدکریم شهرزاد محمدکریم شهرزاد  اصفهان (اصفهان) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701868 محمدرضا صابری محمدرضا صابری خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) هشتم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701871 سیدشهاب الدین صدر سیدشهاب الدین صدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701872 طیبه صفایی طیبه صفایی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701873 محمد ضابطی طرقی محمد ضابطی طرقی  اصفهان (قمصر / نطنز) هشتم
701874 شهریار طاهرپور شهریار طاهرپور همدان (تویسرکان) هشتم
701877 سیدمصطفی طباطبایی نژاد سیدمصطفی طباطبایی نژاد  اصفهان (اردستان) هشتم
701878 محمدکریم عابدی محمدکریم عابدی خراسان جنوبی (سرایان / طبس / فردوس) هشتم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701881 رضا عبداللهی رضا عبداللهی زنجان (ماهنشان) نهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701892 کاظم فرهمند کاظم فرهمند یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) هشتم
701891 پیمان فروزش پیمان فروزش سیستان و بلوچستان (زاهدان) هشتم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701897 یوسف قاسمی گولک یوسف قاسمی گولک گیلان (سیاهکل / لاهیجان) هشتم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701930 بهمن محمدی بهمن محمدی  اصفهان (فریدونشهر / فریدن / چادگان) هشتم
701931 اقبال محمدی اقبال محمدی کردستان (سروآباد / مریوان) هشتم
701934 بهمن مرادنیا بهمن مرادنیا کردستان (بیجار) هشتم
701935 عبدالرضا مرادی فارس (ممسنی) هشتم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701938 سیامک مره صدق سیامک مره صدق تهران (کلیمیان) دهم
701944 محمدمهدی مفتح محمدمهدی مفتح همدان (رزن) هشتم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
701947 محمدحسین مقیمی محمدحسین مقیمی مرکزی (خمین) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) دهم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701959 سیدناصر موسوی سیدناصر موسوی خوزستان (رامهرمز) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
702032 محمد میرزایی آذربایجان غربی (میاندوآب) هشتم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701971 یوسف نجفی یوسف نجفی آذربایجان شرقی (مراغه) هشتم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
701973 محمدحسین نژادفلاح محمدحسین نژادفلاح تهران (ساوجبلاغ / طالقان) هشتم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701986 سیدحسین هاشمی سیدحسین هاشمی آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701909 محمد کرمی راد محمد کرمی راد کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701917 محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی اصفهان (لنجان) دهم
701918 نصراله کوهی باغ اناری نصراله کوهی باغ اناری فارس (سروستان / کربال / کوار) هشتم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701919 احمدعلی کیخا احمدعلی کیخا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) دهم
701920 اصغر گرانمایه پور اصغر گرانمایه پور  اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) هشتم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1388/09/22 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1388/10/13 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی