طرح تعیین تکلیف چاه های آب قدیمی فاقد پروانه بهره برداری

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1388/09/24 دوره : هشتم شماره ثبت : 392 شماره اجلاسیه : 153 ترتیب چاپ : 940 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  انرژی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی

دفتر

اصلی :  مطالعات زیربنایی فرعی :  مطالعات انرژی ، صنعت و معدن، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 57

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) هشتم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) هشتم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702009 سیدعماد حسینی سیدعماد حسینی کردستان (قروه) هشتم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
702013 سیدقدرت اله حسینی پور سیدقدرت اله حسینی پور کهکیلویه و بویر احمد (گچساران) هشتم
701806 فخرالدین حیدری فخرالدین حیدری کردستان (بانه / سقز) هشتم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701866 محمدمهدی شهریاری محمدمهدی شهریاری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) هشتم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
701884 قدرت اله علیخانی قدرت اله علیخانی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) هشتم
701892 کاظم فرهمند کاظم فرهمند یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701931 اقبال محمدی اقبال محمدی کردستان (سروآباد / مریوان) هشتم
701934 بهمن مرادنیا بهمن مرادنیا کردستان (بیجار) هشتم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701954 سیدفاضل موسوی سیدفاضل موسوی زنجان (خدابنده) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) هشتم
701971 یوسف نجفی یوسف نجفی آذربایجان شرقی (مراغه) هشتم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701987 حسین هاشمیان حسین هاشمیان کرمان (رفسنجان) هشتم
701984 حسن ونایی حسن ونایی همدان (ملایر) هشتم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701910 محمدعلی کریمی محمدعلی کریمی کرمان (راور) هشتم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 13

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1388/09/24 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1388/10/29 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1388/11/07 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
4 ›  1388/11/10 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی
5 ›  1389/01/23 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک فوریتی
6 ›  1389/02/04 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک فوریتی
7 ›  1389/02/19 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک فوریتی
8 ›  1389/03/03 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک فوریتی
9 ›  1389/03/12 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک فوریتی
10 ›  1389/04/01 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک فوریتی
11 ›  1389/04/14 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک فوریتی
12 ›  1389/04/23 نظر شورای نگهبان (تایید)
یک فوریتی
13 ›  1389/04/27 ابلاغ به دولت
یک فوریتی