طرح اصلاح ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری و چگونگی تعیین مدیریت سازمان تامین اجتماعی و صندوقهای بازنشستگی و بیمه های درمانی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1388/12/02 دوره : هشتم شماره ثبت : 409 ترتیب چاپ : 1025 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  

تعداد رکورد ها :‌ 106

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) هشتم
701751 حسین ابراهیمی حسین ابراهیمی خراسان جنوبی (بیرجند / درمیان) هشتم
701755 بهمن اخوان بهمن اخوان مرکزی (آشتیان / تفرش) هشتم
701764 غفار اسماعیلی غفار اسماعیلی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) هشتم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701775 جهانبخش امینی جهانبخش امینی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701776 جمشید انصاری جمشید انصاری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701799 نصراله ترابی قهفرحی نصراله ترابی قهفرحی چهار محال بختیاری (شهرکرد) هشتم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701804 سلیمان جعفرزاده سلیمان جعفرزاده آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) هشتم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701993 عسکر جلالیان عسکر جلالیان بوشهر (جم کنگان دیر) هشتم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
702014 سیدمحمود حسینی دولت آباد سیدمحمود حسینی دولت آباد  اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
702013 سیدقدرت اله حسینی پور سیدقدرت اله حسینی پور کهکیلویه و بویر احمد (گچساران) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701814 سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» فارس (شیراز) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) هشتم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701830 ابوالقاسم رحمانی ابوالقاسم رحمانی فارس (اقلید) هشتم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701833 رضا رحیمی نسب رضا رحیمی نسب لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701848 سیروس سازدار سیروس سازدار آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
701863 عفت شریعتی کوه بنانی عفت شریعتی کوه بنانی خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701868 محمدرضا صابری محمدرضا صابری خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) هشتم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701874 شهریار طاهرپور شهریار طاهرپور همدان (تویسرکان) هشتم
701878 محمدکریم عابدی محمدکریم عابدی خراسان جنوبی (سرایان / طبس / فردوس) هشتم
701879 علی عباسپورتهرانی فرد علی عباسپورتهرانی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
764052 رضا علیزاده رضا علیزاده آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) دهم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701892 کاظم فرهمند کاظم فرهمند یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701900 موسی قربانی موسی قربانی خراسان جنوبی (قائنات) هشتم
701902 داریوش قنبری داریوش قنبری ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701932 بهمن محمدیاری بهمن محمدیاری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) هشتم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701947 محمدحسین مقیمی محمدحسین مقیمی مرکزی (خمین) هشتم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد خوزستان (بهبهان) هشتم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
764042 عبدالحسین ناصری عبدالحسین ناصری گلستان (آق قلا / گرگان) هشتم (میان دوره ای)
701972 محسن نریمان محسن نریمان مازندران (بابل) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701986 سیدحسین هاشمی سیدحسین هاشمی آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701987 حسین هاشمیان حسین هاشمیان کرمان (رفسنجان) هشتم
701984 حسن ونایی حسن ونایی همدان (ملایر) هشتم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
701907 عبدالجبار کرمی عبدالجبار کرمی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701910 محمدعلی کریمی محمدعلی کریمی کرمان (راور) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) هشتم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701919 احمدعلی کیخا احمدعلی کیخا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) دهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 5

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1388/12/02 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
دو فوریتی
2 ›  1388/12/03 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
3 ›  1388/12/05 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
دو فوریتی
4 ›  1388/12/08 نظر شورای نگهبان (تایید)
دو فوریتی
5 ›  1388/12/10 ابلاغ به دولت
دو فوریتی