طرح استخدام مهندسین ناظر مزارع گندم کشور

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1389/10/05 دوره : هشتم شماره ثبت : 493 شماره اجلاسیه : 275 ترتیب چاپ : 1320 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی
فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، برنامه و بودجه و محاسبات

دفتر

اصلی :  مطالعات زیربنایی
فرعی :  مطالعات برنامه و بودجه ، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 98

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) هشتم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی  اصفهان (خمینی شهر) هشتم
701755 بهمن اخوان بهمن اخوان مرکزی (آشتیان / تفرش) هشتم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701765 ضیاءاله اعزازی ملکی ضیاءاله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) هشتم
701772 زهره الهیان زهره الهیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) نهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) نهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا تهران (اقلیت‌های دینی / مسیحیان آشوری / کلدانی) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
701789 علی بنایی علی بنایی قم (قم) هشتم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) هشتم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) هشتم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702009 سیدعماد حسینی سیدعماد حسینی کردستان (قروه) هشتم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
702013 سیدقدرت اله حسینی پور سیدقدرت اله حسینی پور کهکیلویه و بویر احمد (گچساران) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701806 فخرالدین حیدری فخرالدین حیدری کردستان (بانه / سقز) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) هشتم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) هشتم
701817 فرهاد دلق پوش فرهاد دلق پوش گیلان (آستارا) هشتم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) هشتم
701845 سیدجواد زمانی سیدجواد زمانی کرمانشاه (دینور / صحنه / هرسین / کنگاور) هشتم
701848 سیروس سازدار سیروس سازدار آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) هشتم
701849 سیدجاسم ساعدی سیدجاسم ساعدی خوزستان (شوش) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701851 وکیل سپه آجیرلو وکیل سپه آجیرلو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) هشتم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701874 شهریار طاهرپور شهریار طاهرپور همدان (تویسرکان) هشتم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) نهم
701884 قدرت اله علیخانی قدرت اله علیخانی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) هشتم
764052 رضا علیزاده رضا علیزاده آذربایجان شرقی (ورزقان) هشتم (میان دوره ای)
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701891 پیمان فروزش پیمان فروزش سیستان و بلوچستان (زاهدان) هشتم
701892 کاظم فرهمند کاظم فرهمند یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) هشتم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) هشتم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701984 حسن ونایی حسن ونایی همدان (ملایر) هشتم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) نهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701971 یوسف نجفی یوسف نجفی آذربایجان شرقی (مراغه) هشتم
701974 مجید نصیرپورسردهائی مجید نصیرپورسردهائی آذربایجان شرقی (سراب) هشتم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701987 حسین هاشمیان حسین هاشمیان کرمان (رفسنجان) هشتم
701923 جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا آذربایجان غربی (شاهین دژ / میاندوآب) هشتم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701928 قاسم محمدی قاسم محمدی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) هشتم
701934 بهمن مرادنیا بهمن مرادنیا کردستان (بیجار) هشتم
701935 عبدالرضا مرادی فارس (ممسنی) هشتم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
701938 سیامک مره صدق سیامک مره صدق تهران (کلیمیان) نهم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد خوزستان (بهبهان) هشتم
701954 سیدفاضل موسوی سیدفاضل موسوی زنجان (خدابنده) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) نهم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) نهم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان سمنان (سمنان) هشتم
701918 نصراله کوهی باغ اناری نصراله کوهی باغ اناری فارس (سروستان / کربال / کوار) هشتم
764044 نصراله کمالیان نصراله کمالیان خراسان رضوی (فاروج / قوچان) هشتم (میان دوره ای)
701919 احمدعلی کیخا احمدعلی کیخا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) هشتم

تعداد رکورد ها :‌ 8

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1389/10/05 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1389/11/04 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
3 ›  1389/11/16 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی
4 ›  1389/11/27 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
5 ›  1389/12/12 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک فوریتی
6 ›  1389/12/21 نظر شورای نگهبان (استمهال)
یک فوریتی
7 ›  1389/12/25 نظر شورای نگهبان (تایید)
یک فوریتی
8 ›  1390/01/17 ابلاغ به دولت
یک فوریتی