طرح اصلاح تبصره (2) ماده (28) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 1378 و اصلاحات بعدی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1389/12/10 دوره : هشتم شماره ثبت : 513 شماره اجلاسیه : 295 ترتیب چاپ : 1398 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  

تعداد رکورد ها :‌ 89

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) هشتم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701755 بهمن اخوان بهمن اخوان مرکزی (آشتیان / تفرش) هشتم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) هشتم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
764050 عبدالمحمد بابااحمدی میلانی عبدالمحمد بابااحمدی میلانی چهار محال بختیاری (لردگان) هشتم (میان دوره ای)
701783 سیروس برنابلداچی سیروس برنابلداچی چهار محال بختیاری (بروجن) هشتم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) هشتم
701993 عسکر جلالیان عسکر جلالیان بوشهر (جم کنگان دیر) هشتم
701994 عبدالعزیز جمشیدزهی عبدالعزیز جمشیدزهی سیستان و بلوچستان (سراوان) هشتم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702003 علی اصغر حسنی علی اصغر حسنی فارس (خنج / لارستان) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701806 فخرالدین حیدری فخرالدین حیدری کردستان (بانه / سقز) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
701817 فرهاد دلق پوش فرهاد دلق پوش گیلان (آستارا) هشتم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) هشتم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
701848 سیروس سازدار سیروس سازدار آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) هشتم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701851 وکیل سپه آجیرلو وکیل سپه آجیرلو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) هشتم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
701863 عفت شریعتی کوه بنانی عفت شریعتی کوه بنانی خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701866 محمدمهدی شهریاری محمدمهدی شهریاری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) هشتم
701868 محمدرضا صابری محمدرضا صابری خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) هشتم
701872 طیبه صفایی طیبه صفایی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701873 محمد ضابطی طرقی محمد ضابطی طرقی  اصفهان (قمصر / نطنز) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
764052 رضا علیزاده رضا علیزاده آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) دهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701900 موسی قربانی موسی قربانی خراسان جنوبی (قائنات) هشتم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701930 بهمن محمدی بهمن محمدی  اصفهان (فریدونشهر / فریدن / چادگان) هشتم
701932 بهمن محمدیاری بهمن محمدیاری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) هشتم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) دهم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701941 مصطفی مطورزاده مصطفی مطورزاده خوزستان (خرمشهر) هشتم
701947 محمدحسین مقیمی محمدحسین مقیمی مرکزی (خمین) هشتم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701954 سیدفاضل موسوی سیدفاضل موسوی زنجان (خدابنده) هشتم
701959 سیدناصر موسوی سیدناصر موسوی خوزستان (رامهرمز) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
764042 عبدالحسین ناصری عبدالحسین ناصری گلستان (آق قلا / گرگان) هشتم (میان دوره ای)
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701975 سعداله نصیری قیداری سعداله نصیری قیداری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701986 سیدحسین هاشمی سیدحسین هاشمی آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
764040 ایوب پایری مقدم‌ فرد ایوب پایری مقدم‌ فرد بوشهر (دشتستان) هشتم (میان دوره ای)
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
764044 نصراله کمالیان نصراله کمالیان خراسان رضوی (فاروج / قوچان) هشتم (میان دوره ای)
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
701919 احمدعلی کیخا احمدعلی کیخا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) دهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 8

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1389/12/10 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
دو فوریتی
2 ›  1389/12/11 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
3 ›  1389/12/18 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
دو فوریتی
4 ›  1389/12/22 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
دو فوریتی
5 ›  1390/01/14 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
6 ›  1390/01/30 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
دو فوریتی
7 ›  1390/02/08 نظر شورای نگهبان (تایید)
دو فوریتی
8 ›  1390/02/12 ابلاغ به دولت
دو فوریتی