طرح اصلاح ماده (۱۷) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی - اصلاحی مصوب 1389/10/07

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/07/26 دوره : هشتم شماره ثبت : 596 شماره اجلاسیه : 365 ترتیب چاپ : 1690 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  آموزش و تحقیقات
فرعی :  اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی
فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 95

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی  اصفهان (خمینی شهر) هشتم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
702021 اسفندیار اختیاری کسنویه یزد اسفندیار اختیاری کسنویه یزد نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / زرتشتیان) نهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701762 علی اسلامی پناه علی اسلامی پناه کرمان (جیرفت) هشتم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) هشتم
701765 ضیاءاله اعزازی ملکی ضیاءاله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) هشتم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701782 محمدتقی بختیاری محمدتقی بختیاری کرمان (بافت) هشتم
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) نهم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701999 سیدمحمدکاظم حجازی سیدمحمدکاظم حجازی همدان (همدان) هشتم
702001 شهباز حسنپور بیگلری شهباز حسنپور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) نهم
702003 علی اصغر حسنی علی اصغر حسنی فارس (خنج / لارستان) هشتم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702014 سیدمحمود حسینی دولت آباد سیدمحمود حسینی دولت آباد  اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
701806 فخرالدین حیدری فخرالدین حیدری کردستان (بانه / سقز) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) هشتم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) هشتم
701817 فرهاد دلق پوش فرهاد دلق پوش گیلان (آستارا) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) هشتم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701830 ابوالقاسم رحمانی ابوالقاسم رحمانی فارس (اقلید) هشتم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) هشتم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) نهم
701845 سیدجواد زمانی سیدجواد زمانی کرمانشاه (دینور / صحنه / هرسین / کنگاور) هشتم
701848 سیروس سازدار سیروس سازدار آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) هشتم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701851 وکیل سپه آجیرلو وکیل سپه آجیرلو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) هشتم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701871 سیدشهاب الدین صدر سیدشهاب الدین صدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701880 اسداله عباسی اسداله عباسی گیلان (املش / رودسر) هشتم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701889 حسین فدایی آشیانی حسین فدایی آشیانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) هشتم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701897 یوسف قاسمی گولک یوسف قاسمی گولک گیلان (سیاهکل / لاهیجان) هشتم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701931 اقبال محمدی اقبال محمدی کردستان (سروآباد / مریوان) هشتم
701932 بهمن محمدیاری بهمن محمدیاری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) هشتم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) هشتم
701935 عبدالرضا مرادی فارس (ممسنی) هشتم
701938 سیامک مره صدق سیامک مره صدق تهران (کلیمیان) نهم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) نهم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
764042 عبدالحسین ناصری عبدالحسین ناصری گلستان (آق قلا / گرگان) هشتم (میان دوره ای)
701968 احمد ناطق نوری احمد ناطق نوری مازندران (نور / محمود آباد) هشتم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701972 محسن نریمان محسن نریمان مازندران (بابل) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
764040 ایوب پایری مقدم‌ فرد ایوب پایری مقدم‌ فرد بوشهر (دشتستان) هشتم (میان دوره ای)
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) نهم
701908 غلامرضا کرمی غلامرضا کرمی کرمان (راور / کرمان) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) هشتم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژادارم ساداتی جبار کوچکی نژادارم ساداتی گیلان (رشت) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 5

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/07/26 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1390/09/01 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری
3 ›  1390/09/19 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
4 ›  1390/12/22 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری
5 ›  1391/02/25 گزارش شور دوم (با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
دو شوری