طرح کمک به اجرای مأموریت های فرهنگی جوانان بسیج

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/09/08 دوره : هشتم شماره ثبت : 615 شماره اجلاسیه : 379 ترتیب چاپ : 1766 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  امنیت ملی و سیاست خارجی

دفتر

اصلی :  مطالعات سیاسی فرعی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت، مطالعات فرهنگی، مطالعات انرژی ، صنعت و معدن، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 60

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) هشتم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) هشتم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701778 اسداله بادامچیان اسداله بادامچیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701798 عبدالرضا ترابی عبدالرضا ترابی سمنان (گرمسار) هشتم
701999 سیدمحمدکاظم حجازی سیدمحمدکاظم حجازی همدان (همدان) هشتم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702014 سیدمحمود حسینی دولت آباد سیدمحمود حسینی دولت آباد  اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) هشتم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) هشتم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701839 امیدوار رضایی میرقائد امیدوار رضایی میرقائد خوزستان (لالی / هفتگل / مسجد سلیمان) هشتم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701849 سیدجاسم ساعدی سیدجاسم ساعدی خوزستان (شوش) هشتم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701878 محمدکریم عابدی محمدکریم عابدی خراسان جنوبی (سرایان / طبس / فردوس) هشتم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
764052 رضا علیزاده رضا علیزاده آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) دهم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701928 قاسم محمدی قاسم محمدی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701929 محمد محمدی محمد محمدی لرستان (دلفان / سلسله) هشتم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701961 مهدی مهدی زاده مهدی مهدی زاده خراسان رضوی (گناباد) هشتم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
764042 عبدالحسین ناصری عبدالحسین ناصری گلستان (آق قلا / گرگان) هشتم (میان دوره ای)
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) هشتم
701971 یوسف نجفی یوسف نجفی آذربایجان شرقی (مراغه) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701979 عباسعلی نورا عباسعلی نورا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
764040 ایوب پایری مقدم‌ فرد ایوب پایری مقدم‌ فرد بوشهر (دشتستان) هشتم (میان دوره ای)
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701908 غلامرضا کرمی غلامرضا کرمی کرمان (راور / کرمان) هشتم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701918 نصراله کوهی باغ اناری نصراله کوهی باغ اناری فارس (سروستان / کربال / کوار) هشتم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/09/08 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1390/10/03 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی