طرح قانون دهیاری ها

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1391/05/08 دوره : نهم شماره ثبت : 113 شماره اجلاسیه : 17 ترتیب چاپ : 147 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  شوراها و امور داخلی کشور فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، برنامه و بودجه و محاسبات ، عمران، فرهنگی ، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، انرژی، بهداشت و درمان ، صنایع و معادن ، قضایی و حقوقی ، امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات سیاسی
فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی، مطالعات زیربنایی ، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 75

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
813536 نبی اله احمدی نبی اله احمدی فارس (داراب / زرین‌دشت) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
812719 مجید جلیل سرقلعه مجید جلیل سرقلعه چهار محال بختیاری (لردگان) نهم
813695 علی جلیلیان علی جلیلیان کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) نهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
813331 محمدحسن حسین زاده بحرینی محمدحسن حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
759972 عطاءاله حکیمی عطاءاله حکیمی گیلان (رودبار) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
812254 محمد فیروزی محمد فیروزی اصفهان (قمصر / نطنز) نهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
701938 سیامک مره صدق سیامک مره صدق تهران (کلیمیان) دهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
813384 سید شکرخدا موسوی سید شکرخدا موسوی خوزستان (اهواز) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813760 صفر نعیمی رز صفر نعیمی رز گیلان (آستارا) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
814030 سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) نهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
813485 غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب سمنان (گرمسار) دهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
813585 امید کریمیان امید کریمیان کردستان (سروآباد / مریوان) نهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1391/05/08 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1391/06/18 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1391/08/28 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
4 ›  1391/08/29 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی