طرح اصلاح مواد (26) و (73) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1391/07/26 دوره : نهم شماره ثبت : 161 شماره اجلاسیه : 32 ترتیب چاپ : 257 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  امور داخلی کشور و شوراها فرعی :  قضایی و حقوقی ، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات سیاسی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 57

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
812267 علی ایرانپور علی ایرانپور اصفهان (مبارکه) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
759972 عطاءاله حکیمی عطاءاله حکیمی گیلان (رودبار) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
813804 حمیدرضا خصوصی ثانی حمیدرضا خصوصی ثانی گیلان (صومعه سرا) نهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
813748 عبدالکریم رجبی عبدالکریم رجبی گلستان (مینودشت / کلاله) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813760 صفر نعیمی رز صفر نعیمی رز گیلان (آستارا) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
812639 سیدمهدی هاشمی سیدمهدی هاشمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 12

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1391/07/26 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1391/08/20 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
3 ›  1391/10/19 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری
4 ›  1391/10/25 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری
5 ›  1391/12/28 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک شوری
6 ›  1392/01/17 نظر شورای نگهبان (استمهال)
یک شوری
7 ›  1392/01/24 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک شوری
8 ›  1392/01/26 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک شوری
9 ›  1392/01/27 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری
10 ›  1392/01/27 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک شوری
11 ›  1392/01/28 نظر شورای نگهبان (تایید)
یک شوری
12 ›  1392/01/28 ابلاغ به دولت
یک شوری