طرح الحاق دو تبصره به ماده (11) قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1391/11/01 دوره : نهم شماره ثبت : 217 شماره اجلاسیه : 61 ترتیب چاپ : 415 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  شوراها و امور داخلی کشور فرعی :  عمران

تعداد رکورد ها :‌ 133

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
811897 شهروز افخمی شهروز افخمی آذربایجان شرقی (ملکان) نهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
812267 علی ایرانپور علی ایرانپور اصفهان (مبارکه) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
811867 محمد باقری بنابی محمد باقری بنابی آذربایجان شرقی (بناب) نهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
812250 احمد بخشایش اردستانی احمد بخشایش اردستانی اصفهان (اردستان) نهم
812643 مهرداد بذرپاش مهرداد بذرپاش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761664 حبیب برومند داشقاپو حبیب برومند داشقاپو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) نهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) دهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
813433 عبداله تمیمی عبداله تمیمی خوزستان (شادگان) نهم
701800 احمد توکلی احمد توکلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
702000 غلامعلی حداد عادل غلامعلی حداد عادل تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
759957 سیدبهلول حسینی سیدبهلول حسینی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
811950 منصور حقیقت پور منصور حقیقت پور اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813787 کارن خانلری کارن خانلری تهران (مسیحیان ارامنه شمال کشور) دهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
813804 حمیدرضا خصوصی ثانی حمیدرضا خصوصی ثانی گیلان (صومعه سرا) نهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
813423 حجت اله درویش پور حجت اله درویش پور خوزستان (ایذه / باغملک) نهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) نهم
811880 مهدی دواتگری مهدی دواتگری آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
813983 محمدابراهیم رضایی محمدابراهیم رضایی مرکزی (خمین / محلات) نهم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات / خرمبید) دهم
814027 دخیل عباس زارع زاده مهریزی دخیل عباس زارع زاده مهریزی یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) نهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
812318 احمد شوهانی احمد شوهانی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / مهران) نهم
811899 غلامحسین شیری علی آباد غلامحسین شیری علی آباد آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) نهم
813568 ضرغام صادقی ضرغام صادقی فارس (شیراز) نهم
813441 ناصر صالحی نسب ناصر صالحی نسب خوزستان (دشت آزادگان) نهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
813986 عباس صلاحی عباس صلاحی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) نهم
813528 الیاس طاهری الیاس طاهری فارس (اقلید) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
813739 سلیمان عباسی سلیمان عباسی گلستان (گنبد کاووس) نهم
812705 محمدعلی عبداله زاده محمدعلی عبداله زاده خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
760131 عابد فتاحی عابد فتاحی آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
813646 حسین فتاحی حسین فتاحی کرمان (شهر بابک) نهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
812254 محمد فیروزی محمد فیروزی اصفهان (قمصر / نطنز) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
813587 حامد قادرمزی حامد قادرمزی کردستان (قروه) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
813581 سالار مرادی سالار مرادی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) نهم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
761436 علی مروی علی مروی خراسان رضوی (نیشابور) نهم
760213 حسین مظفر حسین مظفر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
813679 علیرضا منظری توکلی علیرضا منظری توکلی کرمان (بافت) نهم
813692 نعمت اله منوچهری نعمت اله منوچهری کرمانشاه (جوانرود / پاوه) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760253 علی اکبر ناصری علی اکبر ناصری مازندران (بابل) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
813760 صفر نعیمی رز صفر نعیمی رز گیلان (آستارا) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
811954 غلامرضا نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه آذربایجان شرقی (بستان آباد) نهم
812711 مراد هاشم زهی مراد هاشم زهی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) نهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
814030 سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) نهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
813525 ناصر کاشانی ناصر کاشانی سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
813585 امید کریمیان امید کریمیان کردستان (سروآباد / مریوان) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1391/11/01 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1391/11/29 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1391/12/02 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
4 ›  1391/12/15 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری