طرح ایجاد حساب ویژه حمایت از تولید ملی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1392/02/03 دوره : نهم شماره ثبت : 268 شماره اجلاسیه : 85 ترتیب چاپ : 533 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، اقتصادی ، انرژی، اجتماعی ، ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصادی
فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی، مطالعات زیربنایی ، مطالعات اجتماعی

تعداد رکورد ها :‌ 180

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
701753 سیدمحمدحسن ابوترابی فرد سیدمحمدحسن ابوترابی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761617 وحید احمدی وحید احمدی کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور) نهم
811857 عثمان احمدی عثمان احمدی آذربایجان غربی (مهاباد) نهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
813518 محمدسعید اربابی محمدسعید اربابی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) نهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
812245 محمدعلی اسفنانی محمدعلی اسفنانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
811897 شهروز افخمی شهروز افخمی آذربایجان شرقی (ملکان) نهم
811952 مصطفی افضلی فرد مصطفی افضلی فرد اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
811867 محمد باقری بنابی محمد باقری بنابی آذربایجان شرقی (بناب) نهم
701779 محمدرضا باهنر محمدرضا باهنر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812250 احمد بخشایش اردستانی احمد بخشایش اردستانی اصفهان (اردستان) نهم
812643 مهرداد بذرپاش مهرداد بذرپاش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761664 حبیب برومند داشقاپو حبیب برومند داشقاپو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) نهم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
701788 روبرت بگلریان روبرت بگلریان اصفهان (مسیحیان ارامنه جنوب کشور) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) دهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
701800 احمد توکلی احمد توکلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
812719 مجید جلیل سرقلعه مجید جلیل سرقلعه چهار محال بختیاری (لردگان) نهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
702000 غلامعلی حداد عادل غلامعلی حداد عادل تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسن حسین زاده بحرینی محمدحسن حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813572 سیدمرتضی حسینی سیدمرتضی حسینی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) نهم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813787 کارن خانلری کارن خانلری تهران (مسیحیان ارامنه شمال کشور) دهم
813877 حجت اله خدایی سوری حجت اله خدایی سوری لرستان (دلفان / سلسله) نهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
813804 حمیدرضا خصوصی ثانی حمیدرضا خصوصی ثانی گیلان (صومعه سرا) نهم
813381 سیدعیسی دارایی سیدعیسی دارایی خوزستان (اندیمشک) نهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) نهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
811880 مهدی دواتگری مهدی دواتگری آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
813748 عبدالکریم رجبی عبدالکریم رجبی گلستان (مینودشت / کلاله) نهم
812641 مجتبی رحماندوست مجتبی رحماندوست تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813719 محمد رزم محمد رزم کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات / خرمبید) دهم
814027 دخیل عباس زارع زاده مهریزی دخیل عباس زارع زاده مهریزی یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) نهم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
761192 احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی اصفهان (اصفهان) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
812743 احمد سجادی احمد سجادی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) نهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
812604 محمد سلیمانی محمد سلیمانی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
813568 ضرغام صادقی ضرغام صادقی فارس (شیراز) نهم
813986 عباس صلاحی عباس صلاحی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) نهم
813528 الیاس طاهری الیاس طاهری فارس (اقلید) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
813739 سلیمان عباسی سلیمان عباسی گلستان (گنبد کاووس) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
812715 حمیدرضا عزیزی فارسانی حمیدرضا عزیزی فارسانی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) نهم
811907 علی علیلو علی علیلو آذربایجان شرقی (شبستر) نهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) نهم
812248 سکینه عمرانی سکینه عمرانی اصفهان (سمیرم) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
760131 عابد فتاحی عابد فتاحی آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
813587 حامد قادرمزی حامد قادرمزی کردستان (قروه) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
811869 میرهادی  قره سید رومیانی میرهادی قره سید رومیانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
811905 محمدعلی مددی محمدعلی مددی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
761436 علی مروی علی مروی خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
760213 حسین مظفر حسین مظفر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) نهم
813679 علیرضا منظری توکلی علیرضا منظری توکلی کرمان (بافت) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760253 علی اکبر ناصری علی اکبر ناصری مازندران (بابل) نهم
812634 سیدمحمود نبویان سیدمحمود نبویان تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
811954 غلامرضا نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه آذربایجان شرقی (بستان آباد) نهم
812331 ابراهیم نکو ابراهیم نکو تهران (رباط کریم) نهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
812639 سیدمهدی هاشمی سیدمهدی هاشمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
814009 محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار همدان (بهار / کبودرآهنگ) دهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
813525 ناصر کاشانی ناصر کاشانی سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم
813585 امید کریمیان امید کریمیان کردستان (سروآباد / مریوان) نهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/02/03 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1392/04/23 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1394/02/30 گزارش یک شوری (در کمیسیون رد شد)
یک شوری
4 ›  1394/04/08 بایگانی
یک شوری