طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه ریزی و بهره وری

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1392/03/28 دوره : نهم شماره ثبت : 324 شماره اجلاسیه : 106 ترتیب چاپ : 621 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی
فرعی :  برنامه و بودجه و محاسبات ، اقتصادی

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی
فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 219

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
813689 حسین آذین حسین آذین کرمان (رفسنجان) نهم
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
813429 حبیب آقاجری حبیب آقاجری خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) نهم
813866 ابراهیم آقامحمدی ابراهیم آقامحمدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
701753 سیدمحمدحسن ابوترابی فرد سیدمحمدحسن ابوترابی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761617 وحید احمدی وحید احمدی کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور) نهم
811857 عثمان احمدی عثمان احمدی آذربایجان غربی (مهاباد) نهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کسنویه یزد اسفندیار اختیاری کسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
813518 محمدسعید اربابی محمدسعید اربابی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) نهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
812245 محمدعلی اسفنانی محمدعلی اسفنانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) نهم
812745 محمد اسماعیل نیا محمد اسماعیل نیا خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813566 داریوش اسمعیلی داریوش اسمعیلی فارس (سروستان) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
811952 مصطفی افضلی فرد مصطفی افضلی فرد اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند) دهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
759877 محمدسعید انصاری محمدسعید انصاری خوزستان (آبادان) نهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
812267 علی ایرانپور علی ایرانپور اصفهان (مبارکه) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
811867 محمد باقری بنابی محمد باقری بنابی آذربایجان شرقی (بناب) نهم
812250 احمد بخشایش اردستانی احمد بخشایش اردستانی اصفهان (اردستان) نهم
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) دهم
761664 حبیب برومند داشقاپو حبیب برومند داشقاپو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) نهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (مرودشت) دهم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
701788 روبرت بگلریان روبرت بگلریان اصفهان (مسیحیان ارامنه جنوب کشور) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) دهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
813433 عبداله تمیمی عبداله تمیمی خوزستان (شادگان) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
764046 یعقوب جدگال یعقوب جدگال سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) نهم
814036 ابوالقاسم جراره ابوالقاسم جراره هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / قشم) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
811947 جلیل جعفری بنه خلخال جلیل جعفری بنه خلخال اردبیل (خلخال / کوثر) نهم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (تهران) دهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
813695 علی جلیلیان علی جلیلیان کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) نهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
811959 حسینعلی حاجی دلیگانی حسینعلی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / میمه) دهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
702001 شهباز حسنپور بیگلری شهباز حسنپور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد) دهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813572 سیدمرتضی حسینی سیدمرتضی حسینی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
811950 منصور حقیقت پور منصور حقیقت پور اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
759972 عطاءاله حکیمی عطاءاله حکیمی گیلان (رودبار) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (پیرانشهر) دهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری) دهم
813423 حجت اله درویش پور حجت اله درویش پور خوزستان (ایذه / باغملک) نهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) نهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
811880 مهدی دواتگری مهدی دواتگری آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه) نهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
813748 عبدالکریم رجبی عبدالکریم رجبی گلستان (مینودشت / کلاله) نهم
812641 مجتبی رحماندوست مجتبی رحماندوست تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
813719 محمد رزم محمد رزم کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813488 عبدالرحمان رستمیان عبدالرحمان رستمیان سمنان (دامغان) نهم
813983 محمدابراهیم رضایی محمدابراهیم رضایی مرکزی (خمین / محلات) نهم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات) دهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
761192 احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی اصفهان (اصفهان) دهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (سبزوار) دهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
812743 احمد سجادی احمد سجادی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) نهم
760054 جواد سعدون زاده جواد سعدون زاده خوزستان (آبادان) نهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (تبریز) دهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
814006 عطاءاله سلطانی صبور عطاءاله سلطانی صبور همدان (رزن) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (محلات) دهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
813378 محمدباقر شریعتی محمدباقر شریعتی خوزستان (بهبهان) نهم
813539 نوذر شفیعی نوذر شفیعی فارس (ممسنی) نهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
812318 احمد شوهانی احمد شوهانی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / مهران) نهم
811899 غلامحسین شیری علی آباد غلامحسین شیری علی آباد آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) نهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
813568 ضرغام صادقی ضرغام صادقی فارس (شیراز) نهم
813441 ناصر صالحی نسب ناصر صالحی نسب خوزستان (دشت آزادگان) نهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
813986 عباس صلاحی عباس صلاحی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) نهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
813528 الیاس طاهری الیاس طاهری فارس (اقلید) نهم
812259 سید حمیدرضا طباطبایی نائینی سید حمیدرضا طباطبایی نائینی اصفهان (نائین) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
813516 حلیمه عالی حلیمه عالی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
813739 سلیمان عباسی سلیمان عباسی گلستان (گنبد کاووس) نهم
701881 رضا عبداللهی رضا عبداللهی زنجان (ماهنشان) نهم
812705 محمدعلی عبداله زاده محمدعلی عبداله زاده خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
812715 حمیدرضا عزیزی فارسانی حمیدرضا عزیزی فارسانی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) نهم
811907 علی علیلو علی علیلو آذربایجان شرقی (شبستر) نهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) نهم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
760131 عابد فتاحی عابد فتاحی آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
813646 حسین فتاحی حسین فتاحی کرمان (شهر بابک) نهم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
813587 حامد قادرمزی حامد قادرمزی کردستان (قروه) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
811869 میرهادی  قره سید رومیانی میرهادی قره سید رومیانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
813570 داوود محمدی داوود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
811905 محمدعلی مددی محمدعلی مددی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813581 سالار مرادی سالار مرادی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) نهم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
760213 حسین مظفر حسین مظفر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) نهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812223 عباسعلی منصوری آرانی عباسعلی منصوری آرانی اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) نهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
813384 سید شکرخدا موسوی سید شکرخدا موسوی خوزستان (اهواز) نهم
813541 سیدموسی موسوی سیدموسی موسوی فارس (لامرد / مهر) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
812613 سیدمسعود میرکاظمی سیدمسعود میرکاظمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (تهران) دهم
813760 صفر نعیمی رز صفر نعیمی رز گیلان (آستارا) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
811954 غلامرضا نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه آذربایجان شرقی (بستان آباد) نهم
812331 ابراهیم نکو ابراهیم نکو تهران (رباط کریم) نهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
814030 سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
814009 محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار همدان (بهار / کبودرآهنگ) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
813485 غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب سمنان (گرمسار) دهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
813525 ناصر کاشانی ناصر کاشانی سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
813585 امید کریمیان امید کریمیان کردستان (سروآباد / مریوان) نهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701916 جبار کوچکی نژادارم ساداتی جبار کوچکی نژادارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 7

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/03/28 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1392/06/04 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1392/08/28 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
4 ›  1392/09/09 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی
5 ›  1392/10/04 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک فوریتی
6 ›  1392/10/09 نظر شورای نگهبان (استمهال)
یک فوریتی
7 ›  1392/10/25 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک فوریتی