طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1392/06/31 دوره : نهم شماره ثبت : 359 شماره اجلاسیه : 132 ترتیب چاپ : 750 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی
فرعی :  فرهنگی ، اقتصادی

دفتر

اصلی :  مطالعات فرهنگی
فرعی :  مطالعات برنامه و بودجه ، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 111

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
813429 حبیب آقاجری حبیب آقاجری خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) نهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) نهم
813536 نبی اله احمدی نبی اله احمدی فارس (داراب / زرین‌دشت) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) نهم
813518 محمدسعید اربابی محمدسعید اربابی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) نهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
811897 شهروز افخمی شهروز افخمی آذربایجان شرقی (ملکان) نهم
811952 مصطفی افضلی فرد مصطفی افضلی فرد اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
812267 علی ایرانپور علی ایرانپور اصفهان (مبارکه) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) نهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا تهران (اقلیت‌های دینی / مسیحیان آشوری / کلدانی) نهم
812250 احمد بخشایش اردستانی احمد بخشایش اردستانی اصفهان (اردستان) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) نهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701800 احمد توکلی احمد توکلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
764046 یعقوب جدگال یعقوب جدگال سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) نهم
811947 جلیل جعفری بنه خلخال جلیل جعفری بنه خلخال اردبیل (خلخال / کوثر) نهم
812719 مجید جلیل سرقلعه مجید جلیل سرقلعه چهار محال بختیاری (لردگان) نهم
813695 علی جلیلیان علی جلیلیان کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) نهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
702001 شهباز حسنپور بیگلری شهباز حسنپور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) نهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) نهم
759957 سیدبهلول حسینی سیدبهلول حسینی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
811950 منصور حقیقت پور منصور حقیقت پور اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
759972 عطاءاله حکیمی عطاءاله حکیمی گیلان (رودبار) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) نهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) نهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
813804 حمیدرضا خصوصی ثانی حمیدرضا خصوصی ثانی گیلان (صومعه سرا) نهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) نهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) نهم
813748 عبدالکریم رجبی عبدالکریم رجبی گلستان (مینودشت / کلاله) نهم
812641 مجتبی رحماندوست مجتبی رحماندوست تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
813719 محمد رزم محمد رزم کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) نهم
814027 دخیل عباس زارع زاده مهریزی دخیل عباس زارع زاده مهریزی یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد) نهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر) نهم
812743 احمد سجادی احمد سجادی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) نهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) نهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) نهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
813516 حلیمه عالی حلیمه عالی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) نهم
812715 حمیدرضا عزیزی فارسانی حمیدرضا عزیزی فارسانی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) نهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) نهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) نهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
812254 محمد فیروزی محمد فیروزی اصفهان (قمصر / نطنز) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
813587 حامد قادرمزی حامد قادرمزی کردستان (قروه) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گیلان (آستانه اشرفیه) نهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
812223 عباسعلی منصوری آرانی عباسعلی منصوری آرانی اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) نهم
813692 نعمت اله منوچهری نعمت اله منوچهری کرمانشاه (جوانرود / پاوه) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760253 علی اکبر ناصری علی اکبر ناصری مازندران (بابل) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی همدان (اسدآباد) نهم
813760 صفر نعیمی رز صفر نعیمی رز گیلان (آستارا) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) نهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) نهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) نهم
812711 مراد هاشم زهی مراد هاشم زهی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
701916 جبار کوچکی نژادارم ساداتی جبار کوچکی نژادارم ساداتی گیلان (رشت) نهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 1

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/06/31 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری