طرح استفساریه ماده (45) و بند (ب) ماده (65) قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1392/09/03 دوره : نهم شماره ثبت : 398 شماره اجلاسیه : 154 ترتیب چاپ : 852 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  فرهنگی

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 35

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813566 داریوش اسمعیلی داریوش اسمعیلی فارس (خرامه / سروستان) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
812643 مهرداد بذرپاش مهرداد بذرپاش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
813787 کارن خانلری کارن خانلری تهران (مسیحیان ارامنه شمال کشور) دهم
813804 حمیدرضا خصوصی ثانی حمیدرضا خصوصی ثانی گیلان (صومعه سرا) نهم
812641 مجتبی رحماندوست مجتبی رحماندوست تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813986 عباس صلاحی عباس صلاحی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
812248 سکینه عمرانی سکینه عمرانی اصفهان (سمیرم) نهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/09/03 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1392/10/30 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
3 ›  1393/02/27 گزارش یک شوری (در کمیسیون رد شد)
یک شوری