طرح حمایت از مالکیت صنعتی (ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری)

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1392/09/06 دوره : نهم شماره ثبت : 402 شماره اجلاسیه : 156 ترتیب چاپ : 861 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  قضایی و حقوقی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، برنامه و بودجه و محاسبات ، عمران، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، بهداشت و درمان ، صنایع و معادن ، امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات فناوری های نوین فرعی :  کسب و کار، مطالعات اقتصادی ، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 37

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813536 نبی اله احمدی نبی اله احمدی فارس (داراب / زرین‌دشت) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
812745 محمد اسماعیل نیا محمد اسماعیل نیا خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) نهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
814006 عطاءاله سلطانی صبور عطاءاله سلطانی صبور همدان (رزن) نهم
812604 محمد سلیمانی محمد سلیمانی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813516 حلیمه عالی حلیمه عالی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
812248 سکینه عمرانی سکینه عمرانی اصفهان (سمیرم) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
811954 غلامرضا نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه آذربایجان شرقی (بستان آباد) نهم
812639 سیدمهدی هاشمی سیدمهدی هاشمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/09/06 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1394/04/15 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی