طرح نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه ای و مهارتی

جزئیات

دوره : نهم شماره ثبت : 400 ترتیب چاپ : 859 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  آموزش و تحقیقات فرعی :  برنامه و بودجه و محاسبات ، فرهنگی ، اقتصادی ، صنایع و معادن ، قضایی و حقوقی ، امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی
فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 140

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
813689 حسین آذین حسین آذین کرمان (رفسنجان) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) نهم
813536 نبی اله احمدی نبی اله احمدی فارس (داراب / زرین‌دشت) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
812745 محمد اسماعیل نیا محمد اسماعیل نیا خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813566 داریوش اسمعیلی داریوش اسمعیلی فارس (خرامه / سروستان) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701779 محمدرضا باهنر محمدرضا باهنر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761664 حبیب برومند داشقاپو حبیب برومند داشقاپو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) نهم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
701788 روبرت بگلریان روبرت بگلریان اصفهان (مسیحیان ارامنه جنوب کشور) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
764046 یعقوب جدگال یعقوب جدگال سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) نهم
812719 مجید جلیل سرقلعه مجید جلیل سرقلعه چهار محال بختیاری (لردگان) نهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
702000 غلامعلی حداد عادل غلامعلی حداد عادل تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
813331 محمدحسن حسین زاده بحرینی محمدحسن حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
759972 عطاءاله حکیمی عطاءاله حکیمی گیلان (رودبار) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813787 کارن خانلری کارن خانلری تهران (مسیحیان ارامنه شمال کشور) دهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
813381 سیدعیسی دارایی سیدعیسی دارایی خوزستان (اندیمشک) نهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
813423 حجت اله درویش پور حجت اله درویش پور خوزستان (ایذه / باغملک) نهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
812641 مجتبی رحماندوست مجتبی رحماندوست تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813488 عبدالرحمان رستمیان عبدالرحمان رستمیان سمنان (دامغان) نهم
813983 محمدابراهیم رضایی محمدابراهیم رضایی مرکزی (خمین / محلات) نهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
761192 احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی اصفهان (اصفهان) دهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
814006 عطاءاله سلطانی صبور عطاءاله سلطانی صبور همدان (رزن) نهم
812604 محمد سلیمانی محمد سلیمانی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
813539 نوذر شفیعی نوذر شفیعی فارس (ممسنی) نهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
811899 غلامحسین شیری علی آباد غلامحسین شیری علی آباد آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) نهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
813986 عباس صلاحی عباس صلاحی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) نهم
812259 سید حمیدرضا طباطبایی نائینی سید حمیدرضا طباطبایی نائینی اصفهان (نائین) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813516 حلیمه عالی حلیمه عالی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813739 سلیمان عباسی سلیمان عباسی گلستان (گنبد کاووس) نهم
812705 محمدعلی عبداله زاده محمدعلی عبداله زاده خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
812715 حمیدرضا عزیزی فارسانی حمیدرضا عزیزی فارسانی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) نهم
861897 عمران علی محمدی ایلام (ایوان / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) نهم (میان دوره ای)
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) نهم
812248 سکینه عمرانی سکینه عمرانی اصفهان (سمیرم) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
813646 حسین فتاحی حسین فتاحی کرمان (شهر بابک) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
812254 محمد فیروزی محمد فیروزی اصفهان (قمصر / نطنز) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
813587 حامد قادرمزی حامد قادرمزی کردستان (قروه) نهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
811869 میرهادی  قره سید رومیانی میرهادی قره سید رومیانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
861878 حمیدرضا مشهدی عباسی حمیدرضا مشهدی عباسی تهران (دماوند / فیروزکوه) نهم (میان دوره ای)
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
813679 علیرضا منظری توکلی علیرضا منظری توکلی کرمان (بافت) نهم
813692 نعمت اله منوچهری نعمت اله منوچهری کرمانشاه (جوانرود / پاوه) نهم
761477 سیدمحمدعلی موسوی سیدمحمدعلی موسوی زنجان (خدابنده) نهم
813384 سید شکرخدا موسوی سید شکرخدا موسوی خوزستان (اهواز) نهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
812634 سیدمحمود نبویان سیدمحمود نبویان تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
813760 صفر نعیمی رز صفر نعیمی رز گیلان (آستارا) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
812331 ابراهیم نکو ابراهیم نکو تهران (رباط کریم) نهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
812711 مراد هاشم زهی مراد هاشم زهی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) نهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
812639 سیدمهدی هاشمی سیدمهدی هاشمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
814030 سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
813585 امید کریمیان امید کریمیان کردستان (سروآباد / مریوان) نهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 9

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1393/01/26 گزارش یک شوری (در کمیسیون تصویب شد)
یک شوری
3 ›  1393/09/01 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
4 ›  1394/12/16 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک شوری
5 ›  1394/12/26 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک شوری
6 ›  1395/01/28 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک شوری
7 ›  1395/03/04 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک شوری
8 ›  1395/03/13 نظر شورای نگهبان (استمهال)
یک شوری
9 ›  1395/03/19 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک شوری