طرح اصلاح ماده (45) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1392/12/18 دوره : نهم شماره ثبت : 435 شماره اجلاسیه : 190 ترتیب چاپ : 959 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس

دفتر

اصلی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 91

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
813689 حسین آذین حسین آذین کرمان (رفسنجان) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813429 حبیب آقاجری حبیب آقاجری خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) نهم
813866 ابراهیم آقامحمدی ابراهیم آقامحمدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
813518 محمدسعید اربابی محمدسعید اربابی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) نهم
812245 محمدعلی اسفنانی محمدعلی اسفنانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) نهم
812745 محمد اسماعیل نیا محمد اسماعیل نیا خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) نهم
811897 شهروز افخمی شهروز افخمی آذربایجان شرقی (ملکان) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
812250 احمد بخشایش اردستانی احمد بخشایش اردستانی اصفهان (اردستان) نهم
812643 مهرداد بذرپاش مهرداد بذرپاش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
701788 روبرت بگلریان روبرت بگلریان اصفهان (مسیحیان ارامنه جنوب کشور) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
759957 سیدبهلول حسینی سیدبهلول حسینی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
813877 حجت اله خدایی سوری حجت اله خدایی سوری لرستان (دلفان / سلسله) نهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) نهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
814006 عطاءاله سلطانی صبور عطاءاله سلطانی صبور همدان (رزن) نهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
812318 احمد شوهانی احمد شوهانی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / مهران) نهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) نهم
812248 سکینه عمرانی سکینه عمرانی اصفهان (سمیرم) نهم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
760131 عابد فتاحی عابد فتاحی آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
861878 حمیدرضا مشهدی عباسی حمیدرضا مشهدی عباسی تهران (دماوند / فیروزکوه) نهم (میان دوره ای)
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
812223 عباسعلی منصوری آرانی عباسعلی منصوری آرانی اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) نهم
813679 علیرضا منظری توکلی علیرضا منظری توکلی کرمان (بافت) نهم
813692 نعمت اله منوچهری نعمت اله منوچهری کرمانشاه (جوانرود / پاوه) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
813760 صفر نعیمی رز صفر نعیمی رز گیلان (آستارا) نهم
811954 غلامرضا نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه آذربایجان شرقی (بستان آباد) نهم
812331 ابراهیم نکو ابراهیم نکو تهران (رباط کریم) نهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 6

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/12/18 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
دو فوریتی
2 ›  1392/12/20 گزارش دو فوریتی (با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
دو فوریتی
3 ›  1392/12/20 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
4 ›  1392/12/25 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
دو فوریتی
5 ›  1392/12/26 نظر شورای نگهبان (تایید)
دو فوریتی
6 ›  1393/01/17 ابلاغ به دولت
یک فوریتی