طرح واگذاری مدیریتی شبکه های ورزشی صدا و سیما

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1393/03/05 دوره : نهم شماره ثبت : 458 شماره اجلاسیه : 213 ترتیب چاپ : 1043 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  فرهنگی فرعی :  اقتصادی ، ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴

دفتر

اصلی :  مطالعات فرهنگی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 51

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
812245 محمدعلی اسفنانی محمدعلی اسفنانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) نهم
812745 محمد اسماعیل نیا محمد اسماعیل نیا خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) نهم
811952 مصطفی افضلی فرد مصطفی افضلی فرد اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
813748 عبدالکریم رجبی عبدالکریم رجبی گلستان (مینودشت / کلاله) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
813441 ناصر صالحی نسب ناصر صالحی نسب خوزستان (دشت آزادگان) نهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
813646 حسین فتاحی حسین فتاحی کرمان (شهر بابک) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1393/03/05 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1393/04/04 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری