طرح الحاق یک تبصره به ماده (9) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1393/04/03 دوره : نهم شماره ثبت : 469 شماره اجلاسیه : 221 ترتیب چاپ : 1081 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  شوراها و امور داخلی کشور فرعی :  قضایی و حقوقی ، امنیت ملی و سیاست خارجی

دفتر

اصلی :  مطالعات حقوقی
فرعی :  مطالعات فناوری های نوین ، مطالعات سیاسی

تعداد رکورد ها :‌ 71

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
811952 مصطفی افضلی فرد مصطفی افضلی فرد اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
759877 محمدسعید انصاری محمدسعید انصاری خوزستان (آبادان) نهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
813331 محمدحسن حسین زاده بحرینی محمدحسن حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
813877 حجت اله خدایی سوری حجت اله خدایی سوری لرستان (دلفان / سلسله) نهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
811880 مهدی دواتگری مهدی دواتگری آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
813488 عبدالرحمان رستمیان عبدالرحمان رستمیان سمنان (دامغان) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
811899 غلامحسین شیری علی آباد غلامحسین شیری علی آباد آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) نهم
813528 الیاس طاهری الیاس طاهری فارس (اقلید) نهم
812259 سید حمیدرضا طباطبایی نائینی سید حمیدرضا طباطبایی نائینی اصفهان (نائین) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812705 محمدعلی عبداله زاده محمدعلی عبداله زاده خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) نهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
811869 میرهادی  قره سید رومیانی میرهادی قره سید رومیانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
761436 علی مروی علی مروی خراسان رضوی (نیشابور) نهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
812223 عباسعلی منصوری آرانی عباسعلی منصوری آرانی اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) نهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
814009 محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار همدان (بهار / کبودرآهنگ) دهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
813525 ناصر کاشانی ناصر کاشانی سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1393/04/03 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1393/08/07 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری