طرح الحاق برخی از مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب سال 1380 و اصلاحات و الحاقات بعدی آن

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1393/05/01 دوره : نهم شماره ثبت : 488 شماره اجلاسیه : 231 ترتیب چاپ : 1129 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  عمران، فرهنگی ، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، بهداشت و درمان ، صنایع و معادن ، قضایی و حقوقی ، امنیت ملی و سیاست خارجی، شوراها و امور داخلی کشور، اجتماعی ، ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی فرعی :  مطالعات فرهنگی، مطالعات اقتصادی ، مطالعات انرژی ، صنعت و معدن، مطالعات زیربنایی ، مطالعات حقوقی ، مطالعات سیاسی ، مطالعات اجتماعی

تعداد رکورد ها :‌ 55

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
811950 منصور حقیقت پور منصور حقیقت پور اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
813528 الیاس طاهری الیاس طاهری فارس (اقلید) نهم
701881 رضا عبداللهی رضا عبداللهی زنجان (ماهنشان) نهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
761436 علی مروی علی مروی خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
761477 سیدمحمدعلی موسوی سیدمحمدعلی موسوی زنجان (خدابنده) نهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
812639 سیدمهدی هاشمی سیدمهدی هاشمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
814009 محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار همدان (بهار / کبودرآهنگ) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
813485 غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب سمنان (گرمسار) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 14

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1393/05/01 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1393/08/06 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری
3 ›  1393/08/20 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
4 ›  1393/09/29 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک شوری
5 ›  1393/10/10 نظر شورای نگهبان (استمهال)
یک شوری
6 ›  1393/10/21 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک شوری
7 ›  1393/10/23 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک شوری
8 ›  1393/11/21 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک شوری
9 ›  1393/11/29 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک شوری
10 ›  1393/12/03 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک شوری
11 ›  1393/12/03 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری
12 ›  1393/12/04 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
یک شوری
13 ›  1393/12/06 نظر شورای نگهبان (تایید)
یک شوری
14 ›  1393/12/13 ابلاغ به دولت
یک شوری