طرح تاسیس سازمان های استانی توسعه عمران دریا و سواحل

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1393/05/19 دوره : نهم شماره ثبت : 489 شماره اجلاسیه : 232 ترتیب چاپ : 1138 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، برنامه و بودجه و محاسبات ، عمران، فرهنگی ، شوراها و امور داخلی کشور

دفتر

اصلی :  مطالعات زیربنایی فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی، مطالعات حقوقی ، مطالعات سیاسی

تعداد رکورد ها :‌ 37

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
813689 حسین آذین حسین آذین کرمان (رفسنجان) نهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
813804 حمیدرضا خصوصی ثانی حمیدرضا خصوصی ثانی گیلان (صومعه سرا) نهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
813739 سلیمان عباسی سلیمان عباسی گلستان (گنبد کاووس) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
761436 علی مروی علی مروی خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
760253 علی اکبر ناصری علی اکبر ناصری مازندران (بابل) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
812711 مراد هاشم زهی مراد هاشم زهی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1393/05/19 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1393/07/01 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری