طرح اصلاح ماده (180) قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و افزایش سهم توسعه مناطق کمتر توسعه یافته از دو درصد (2%) به چهار درصد (4%) منابع عمومی دولت

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1393/07/27 دوره : نهم شماره ثبت : 517 شماره اجلاسیه : 249 ترتیب چاپ : 1225 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی فرعی :  مطالعات اقتصادی ، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 171

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
813689 حسین آذین حسین آذین کرمان (رفسنجان) نهم
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) نهم
814015 احمد  آریایی نژاد احمد آریایی نژاد همدان (ملایر) نهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
761617 وحید احمدی وحید احمدی کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور) نهم
811857 عثمان احمدی عثمان احمدی آذربایجان غربی (مهاباد) نهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) نهم
813536 نبی اله احمدی نبی اله احمدی فارس (داراب / زرین‌دشت) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
812745 محمد اسماعیل نیا محمد اسماعیل نیا خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813566 داریوش اسمعیلی داریوش اسمعیلی فارس (خرامه / سروستان) دهم
811897 شهروز افخمی شهروز افخمی آذربایجان شرقی (ملکان) نهم
811952 مصطفی افضلی فرد مصطفی افضلی فرد اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
759877 محمدسعید انصاری محمدسعید انصاری خوزستان (آبادان) نهم
812267 علی ایرانپور علی ایرانپور اصفهان (مبارکه) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
811867 محمد باقری بنابی محمد باقری بنابی آذربایجان شرقی (بناب) نهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
812250 احمد بخشایش اردستانی احمد بخشایش اردستانی اصفهان (اردستان) نهم
761664 حبیب برومند داشقاپو حبیب برومند داشقاپو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) نهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) دهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
813433 عبداله تمیمی عبداله تمیمی خوزستان (شادگان) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
764046 یعقوب جدگال یعقوب جدگال سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
811947 جلیل جعفری بنه خلخال جلیل جعفری بنه خلخال اردبیل (خلخال / کوثر) نهم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
812719 مجید جلیل سرقلعه مجید جلیل سرقلعه چهار محال بختیاری (لردگان) نهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
759957 سیدبهلول حسینی سیدبهلول حسینی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813572 سیدمرتضی حسینی سیدمرتضی حسینی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
811950 منصور حقیقت پور منصور حقیقت پور اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
813381 سیدعیسی دارایی سیدعیسی دارایی خوزستان (اندیمشک) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) نهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
813748 عبدالکریم رجبی عبدالکریم رجبی گلستان (مینودشت / کلاله) نهم
813488 عبدالرحمان رستمیان عبدالرحمان رستمیان سمنان (دامغان) نهم
814027 دخیل عباس زارع زاده مهریزی دخیل عباس زارع زاده مهریزی یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
812743 احمد سجادی احمد سجادی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) نهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
813378 محمدباقر شریعتی محمدباقر شریعتی خوزستان (بهبهان) نهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
812318 احمد شوهانی احمد شوهانی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / مهران) نهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
811899 غلامحسین شیری علی آباد غلامحسین شیری علی آباد آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) نهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
813568 ضرغام صادقی ضرغام صادقی فارس (شیراز) نهم
813441 ناصر صالحی نسب ناصر صالحی نسب خوزستان (دشت آزادگان) نهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
813528 الیاس طاهری الیاس طاهری فارس (اقلید) نهم
812259 سید حمیدرضا طباطبایی نائینی سید حمیدرضا طباطبایی نائینی اصفهان (نائین) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
813516 حلیمه عالی حلیمه عالی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
813739 سلیمان عباسی سلیمان عباسی گلستان (گنبد کاووس) نهم
812705 محمدعلی عبداله زاده محمدعلی عبداله زاده خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) نهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
812715 حمیدرضا عزیزی فارسانی حمیدرضا عزیزی فارسانی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) نهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
811907 علی علیلو علی علیلو آذربایجان شرقی (شبستر) نهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) نهم
812248 سکینه عمرانی سکینه عمرانی اصفهان (سمیرم) نهم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
813646 حسین فتاحی حسین فتاحی کرمان (شهر بابک) نهم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
813587 حامد قادرمزی حامد قادرمزی کردستان (قروه) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
811905 محمدعلی مددی محمدعلی مددی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813581 سالار مرادی سالار مرادی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) نهم
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
812223 عباسعلی منصوری آرانی عباسعلی منصوری آرانی اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) نهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
813679 علیرضا منظری توکلی علیرضا منظری توکلی کرمان (بافت) نهم
813384 سید شکرخدا موسوی سید شکرخدا موسوی خوزستان (اهواز) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
812613 سیدمسعود میرکاظمی سیدمسعود میرکاظمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
812331 ابراهیم نکو ابراهیم نکو تهران (رباط کریم) نهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
812711 مراد هاشم زهی مراد هاشم زهی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) نهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
814030 سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
813525 ناصر کاشانی ناصر کاشانی سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
813585 امید کریمیان امید کریمیان کردستان (سروآباد / مریوان) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 6

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1393/07/27 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
دو فوریتی
2 ›  1393/07/28 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
3 ›  1393/07/28 گزارش دو فوریتی (با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
دو فوریتی
4 ›  1393/08/03 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
دو فوریتی
5 ›  1393/08/04 نظر شورای نگهبان (تایید)
دو فوریتی
6 ›  1393/08/11 ابلاغ به دولت
دو فوریتی