طرح استفساریه بند (ط) تبصره (9) قانون بودجه سال 1393

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1393/11/15 دوره : نهم شماره ثبت : 550 شماره اجلاسیه : 290 ترتیب چاپ : 1343 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  عمران، بهداشت و درمان

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 148

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813429 حبیب آقاجری حبیب آقاجری خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) نهم
813866 ابراهیم آقامحمدی ابراهیم آقامحمدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
811857 عثمان احمدی عثمان احمدی آذربایجان غربی (مهاباد) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
813518 محمدسعید اربابی محمدسعید اربابی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) نهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
812245 محمدعلی اسفنانی محمدعلی اسفنانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) نهم
813449 محمد اسماعیلی محمد اسماعیلی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813566 داریوش اسمعیلی داریوش اسمعیلی فارس (خرامه / سروستان) دهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
812250 احمد بخشایش اردستانی احمد بخشایش اردستانی اصفهان (اردستان) نهم
761664 حبیب برومند داشقاپو حبیب برومند داشقاپو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) نهم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
813892 بهرام بیرانوند بهرام بیرانوند لرستان (بروجرد) نهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
813861 محمدتقی توکلی محمدتقی توکلی لرستان (الیگودرز) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
814036 ابوالقاسم جراره ابوالقاسم جراره هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / قشم) نهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813543 جمشید جعفرپور جمشید جعفرپور فارس (خنج / لارستان / گراش) دهم
812320 عبدالکریم جمیری عبدالکریم جمیری بوشهر (بوشهر) نهم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
759957 سیدبهلول حسینی سیدبهلول حسینی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813572 سیدمرتضی حسینی سیدمرتضی حسینی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) نهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
813748 عبدالکریم رجبی عبدالکریم رجبی گلستان (مینودشت / کلاله) نهم
812641 مجتبی رحماندوست مجتبی رحماندوست تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813719 محمد رزم محمد رزم کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813983 محمدابراهیم رضایی محمدابراهیم رضایی مرکزی (خمین / محلات) نهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
761192 احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی اصفهان (اصفهان) دهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812743 احمد سجادی احمد سجادی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) نهم
760054 جواد سعدون زاده جواد سعدون زاده خوزستان (آبادان) نهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
814006 عطاءاله سلطانی صبور عطاءاله سلطانی صبور همدان (رزن) نهم
812604 محمد سلیمانی محمد سلیمانی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
813539 نوذر شفیعی نوذر شفیعی فارس (ممسنی) نهم
812318 احمد شوهانی احمد شوهانی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / مهران) نهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
811899 غلامحسین شیری علی آباد غلامحسین شیری علی آباد آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) نهم
813568 ضرغام صادقی ضرغام صادقی فارس (شیراز) نهم
813441 ناصر صالحی نسب ناصر صالحی نسب خوزستان (دشت آزادگان) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
861897 عمران علی محمدی ایلام (ایوان / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) نهم (میان دوره ای)
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
811869 میرهادی  قره سید رومیانی میرهادی قره سید رومیانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
813708 محمدابراهیم محبی محمدابراهیم محبی کرمانشاه (سنقرکلیایی) نهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
811905 محمدعلی مددی محمدعلی مددی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
813581 سالار مرادی سالار مرادی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) نهم
861878 حمیدرضا مشهدی عباسی حمیدرضا مشهدی عباسی تهران (دماوند / فیروزکوه) نهم (میان دوره ای)
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
760213 حسین مظفر حسین مظفر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
813692 نعمت اله منوچهری نعمت اله منوچهری کرمانشاه (جوانرود / پاوه) نهم
761477 سیدمحمدعلی موسوی سیدمحمدعلی موسوی زنجان (خدابنده) نهم
813384 سید شکرخدا موسوی سید شکرخدا موسوی خوزستان (اهواز) نهم
813541 سیدموسی موسوی سیدموسی موسوی فارس (لامرد / مهر) نهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812613 سیدمسعود میرکاظمی سیدمسعود میرکاظمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760253 علی اکبر ناصری علی اکبر ناصری مازندران (بابل) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
812711 مراد هاشم زهی مراد هاشم زهی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) نهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
813525 ناصر کاشانی ناصر کاشانی سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1393/11/15 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1394/01/23 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
3 ›  1394/02/30 گزارش یک شوری (در کمیسیون رد شد)
یک شوری
4 ›  1394/04/08 بایگانی
یک شوری