طرح الحاق موادی به قانون تعاریف محدوده و حریم شهر، روستا و شهرک و نحوه تعیین آنها و ا صلاحات بعدی آن

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1394/02/30 دوره : نهم شماره ثبت : 577 شماره اجلاسیه : 323 ترتیب چاپ : 1446 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  مشترک فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، عمران، امور داخلی کشور و شوراها، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات زیربنایی فرعی :  مطالعات حقوقی ، مطالعات سیاسی

تعداد رکورد ها :‌ 51

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
813536 نبی اله احمدی نبی اله احمدی فارس (داراب / زرین‌دشت) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
812719 مجید جلیل سرقلعه مجید جلیل سرقلعه چهار محال بختیاری (لردگان) نهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
813381 سیدعیسی دارایی سیدعیسی دارایی خوزستان (اندیمشک) نهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
813983 محمدابراهیم رضایی محمدابراهیم رضایی مرکزی (خمین / محلات) نهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
812717 امیرعباس سلطانی امیرعباس سلطانی چهار محال بختیاری (بروجن) نهم
812604 محمد سلیمانی محمد سلیمانی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
813541 سیدموسی موسوی سیدموسی موسوی فارس (لامرد / مهر) نهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
812639 سیدمهدی هاشمی سیدمهدی هاشمی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1394/02/30 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1394/09/07 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری