طرح استخدام کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1394/06/29 دوره : نهم شماره ثبت : 602 شماره اجلاسیه : 352 ترتیب چاپ : 1555 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، بهداشت و درمان

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 59

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
761617 وحید احمدی وحید احمدی کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور) نهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
813518 محمدسعید اربابی محمدسعید اربابی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
813439 شمس اله بهمئی شمس اله بهمئی خوزستان (رامشیر / رامهرمز) نهم
813598 سیدمحمد بیاتیان سیدمحمد بیاتیان کردستان (بیجار) نهم
811859 روح اله بیگی ئیلانلو روح اله بیگی ئیلانلو آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
760729 محمدمهدی رهبری املشی محمدمهدی رهبری املشی گیلان (املش / رودسر) نهم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
813539 نوذر شفیعی نوذر شفیعی فارس (ممسنی) نهم
812318 احمد شوهانی احمد شوهانی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / مهران) نهم
811899 غلامحسین شیری علی آباد غلامحسین شیری علی آباد آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) نهم
813568 ضرغام صادقی ضرغام صادقی فارس (شیراز) نهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
813920 کمال علیپور خنکداری کمال علیپور خنکداری مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
760131 عابد فتاحی عابد فتاحی آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
812254 محمد فیروزی محمد فیروزی اصفهان (قمصر / نطنز) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
813587 حامد قادرمزی حامد قادرمزی کردستان (قروه) نهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
861878 حمیدرضا مشهدی عباسی حمیدرضا مشهدی عباسی تهران (دماوند / فیروزکوه) نهم (میان دوره ای)
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
760260 ایرج ندیمی ایرج ندیمی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) نهم
811954 غلامرضا نوری قزلجه غلامرضا نوری قزلجه آذربایجان شرقی (بستان آباد) نهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
812711 مراد هاشم زهی مراد هاشم زهی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
813585 امید کریمیان امید کریمیان کردستان (سروآباد / مریوان) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
761367 مفید کیائی نژاد مفید کیائی نژاد البرز (ساوجبلاغ / طالقان) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1394/06/29 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1394/07/27 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
3 ›  1394/07/27 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی
4 ›  1394/09/08 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری