طرح نظام رتبه بندی معلمان

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1394/10/28 دوره : نهم شماره ثبت : 648 شماره اجلاسیه : 390 ترتیب چاپ : 1690 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  آموزش و تحقیقات فرعی :  برنامه و بودجه و محاسبات ، فرهنگی ، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 40

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
813572 سیدمرتضی حسینی سیدمرتضی حسینی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) نهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
813423 حجت اله درویش پور حجت اله درویش پور خوزستان (ایذه / باغملک) نهم
760607 رجب رحمنی رجب رحمنی قزوین (تاکستان) نهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
813568 ضرغام صادقی ضرغام صادقی فارس (شیراز) نهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813646 حسین فتاحی حسین فتاحی کرمان (شهر بابک) نهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
861878 حمیدرضا مشهدی عباسی حمیدرضا مشهدی عباسی تهران (دماوند / فیروزکوه) نهم (میان دوره ای)
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
813679 علیرضا منظری توکلی علیرضا منظری توکلی کرمان (بافت) نهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
760253 علی اکبر ناصری علی اکبر ناصری مازندران (بابل) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1394/10/28 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1394/12/10 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
3 ›  1394/12/18 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری