طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/11/19 دوره : هشتم شماره ثبت : 660 شماره اجلاسیه : 401 ترتیب چاپ : 1882 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  صنایع و معادن فرعی :  برنامه و بودجه و محاسبات ، عمران، فرهنگی ، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، انرژی، امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات انرژی ، صنعت و معدن
فرعی :  مطالعات اقتصاد بخش عمومی، مطالعات فرهنگی، مطالعات اقتصادی ، مطالعات زیربنایی ، مطالعات حقوقی ، مطالعات سیاسی ، مطالعات اجتماعی

تعداد رکورد ها :‌ 73

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) هشتم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) هشتم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701778 اسداله بادامچیان اسداله بادامچیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701783 سیروس برنابلداچی سیروس برنابلداچی چهار محال بختیاری (بروجن) هشتم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701800 احمد توکلی احمد توکلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) هشتم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702003 علی اصغر حسنی علی اصغر حسنی فارس (خنج / لارستان) هشتم
702004 حسین حسنی بافرانی حسین حسنی بافرانی  اصفهان (نائین) هشتم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
702009 سیدعماد حسینی سیدعماد حسینی کردستان (قروه) هشتم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) هشتم
701841 محمدتقی رهبر محمدتقی رهبر  اصفهان (اصفهان) هشتم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701853 پرویز سروری پرویز سروری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701865 محمدکریم شهرزاد محمدکریم شهرزاد  اصفهان (اصفهان) هشتم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701874 شهریار طاهرپور شهریار طاهرپور همدان (تویسرکان) هشتم
701877 سیدمصطفی طباطبایی نژاد سیدمصطفی طباطبایی نژاد  اصفهان (اردستان) هشتم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701930 بهمن محمدی بهمن محمدی  اصفهان (فریدونشهر / فریدن / چادگان) هشتم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
763070 علی مطهری آذربایجان شرقی (شبستر) هشتم
701944 محمدمهدی مفتح محمدمهدی مفتح همدان (رزن) هشتم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد خوزستان (بهبهان) هشتم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701986 سیدحسین هاشمی سیدحسین هاشمی آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701984 حسن ونایی حسن ونایی همدان (ملایر) هشتم
701905 حمیدرضا کاتوزیان حمیدرضا کاتوزیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701908 غلامرضا کرمی غلامرضا کرمی کرمان (راور / کرمان) هشتم
764044 نصراله کمالیان نصراله کمالیان خراسان رضوی (فاروج / قوچان) هشتم (میان دوره ای)
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701917 محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی اصفهان (لنجان) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701920 اصغر گرانمایه پور اصغر گرانمایه پور  اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) هشتم
701921 حسین گروسی حسین گروسی تهران (شهر قدس / شهریار / ملارد) نهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/11/19 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1391/01/16 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی