تعداد رکورد ها :‌ 50

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
761617 وحید احمدی وحید احمدی کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
812267 علی ایرانپور علی ایرانپور اصفهان (مبارکه) نهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
813331 محمدحسن حسین زاده بحرینی محمدحسن حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
813581 سالار مرادی سالار مرادی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) نهم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760213 حسین مظفر حسین مظفر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
812634 سیدمحمود نبویان سیدمحمود نبویان تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) نهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 5

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/03/06 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1393/02/02 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری
3 ›  1393/03/13 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری
4 ›  1393/03/25 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
5 ›  1394/12/17 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری