[4] وضعیت بعدی ›
‹ وضعیت قبلی [2]

3 › پیشنهاد (ها) نماینده ( دو فوریتی )

جزئیات

عنوان : پیشنهاد نماینده درباره طرح اصلاح ماده (45) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی
تاریخ : 1392/12/20

نسخه چاپی

عنوان : پیشنهاد نماینده درباره طرح اصلاح ماده (45) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی

چاپی : P-435.pdf P-435.pdf تاریخ سند : 1392/12/20 شماره چاپ : 961

سابقه ها

شماره(های) چاپ : 959، 905

طرح(های) پیشنهادی

جزئیات رکورد ۱

تاریخ : 1392/12/20

اعضا : تعداد رکورد ها :‌ 40

نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه دوره
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
701753 سیدمحمدحسن ابوترابی فرد سیدمحمدحسن ابوترابی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701779 محمدرضا باهنر محمدرضا باهنر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
701800 احمد توکلی احمد توکلی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813435 اسماعیل جلیلی اسماعیل جلیلی خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) نهم
814018 محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار یزد (صدوق / یزد) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
813923 سیدهادی حسینی سیدهادی حسینی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) نهم
813451 محمدرضا خان محمدی خرمی محمدرضا خان محمدی خرمی زنجان (ابهر) نهم
813490 علیرضا خسروی علیرضا خسروی سمنان (سمنان) نهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
812221 محسن صرامی فروشانی محسن صرامی فروشانی اصفهان (خمینی شهر) نهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
760120 قاسم عزیزی قاسم عزیزی مرکزی (شازند) نهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
861889 محمدمهدی مفتح سمنان (تویسرکان) نهم (میان دوره ای)
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
814030 سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) نهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
814003 علی نعمت چهاردولی علی نعمت چهاردولی همدان (ملایر) نهم
813485 غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب سمنان (گرمسار) دهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم