زاهدی :

پیشنهاد اعتبار یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی کمیسیون آموزش مجلس برای نوسازی و مقاوم سازی مدارس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پیشنهاد یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی کمیسیون متبوعش برای نوسازی و مقاوم سازی مدارس، اعلام کرد: کمیسیون تلفیق تا کنون با ۱ هزار میلیارد تومان از این میزان موافقت کرده است.

خانه ملت: محمدمهدی زاهدی در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی ۳باب مدرسه در قالب ۲۷ کلاس در سرو شهرستان بندرعباس، اظهار داشت: از خیرین استان که همت کرده و ۱۰۳ مدرسه را با همکاری و همدلی مسئولین استان ساخته‌اند تشکر می‌کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۳۴۰ مدرسه استان نیاز به بازسازی و مقاوم‌سازی دارد که بخشی از آن را خیرین بر عهده گرفته‌اند، گفت: سال جاری در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دادیم که برای سال آینده ۱هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه جهت نوسازی و بازسازی مدارس در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه تا کنون ۱ هزار میلیارد تومان از این میزان در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ تصویب شده است، ادامه داد: امیدواریم در روزهای پایانی نیز ۵۰۰ میلیارد تومان باقی‌مانده نیز تصویب شود، درصورتی که این بودجه اختصاص داده شود بخشی از آن در این استان هزینه می‌شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: می‌توان در ۳ الی ۴ سال این استان و سایر استان‌ها مشکل اعتبارات در زمینه مدرسه‌سازی را برطرف کرد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده