راضی نوری مطرح کرد؛

گردشگری مساوی با رونق اقتصادی است

نماینده مردم شوش در مجلس بابیان اینکه محدودیت دراجرای طرح های گردشگری مانع توسعه صنعت توریسم است،گفت: رونق اقتصادی از جاده توسعه گردشگری به سلامت عبور می کند.

 خانه ملت؛ سید راضی نوری درباره وضعیت توسعه گردشگری شوش ،گفت:گردشگری بطور کلی مساوی است با رونق اقتصادی در هرکشوری است که می‌تواند علاوه برکاهش نرخ بیکاری، درآمد اقتصادی پایدار را نیز به ارمغان بیاورد اما متاسفانه صنعت گردشگری در کشور ما شرایط مناسبی ندارد.

صنعت گردشگری صنعت سوم جهان است

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صنعت گردشگری صنعت سوم جهان است اما متاسفانه بطور مثال شوش که تاریخچه بسیار کهنی در جهان دارد اما کمبود توجه به ویِژه به زیر ساخت‌ها مانع ترقی گردشگری دراین شهر پرآوازه تاریخی شده است .

وی ادامه داد: یکی از امتیازات اساسی برای رفع معضل بیکاری شوش با توجه به ‌ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی که در این حوزه انتخابیه موجود است، توجه ویژه به صنعت گردشگری است؛اما متاسفانه نگاه درآمدزا با برنامه ریزی اصولی برای استفاده بهنیه از ظرفیت گردشگری شوش وجود ندارد.

نوری تصریح کرد: نزدیک به 16 تمدن از شهر شوش گذر کرده اندو این حوزه انتخابیه در حدود 7 هزار سال قدمت در شرایطی دارد اما متاسفانه برنامه ریزی واقدام اصولی برای استفاده از ظرفیت‌های منحصر به فرد گردشگری در شوش عملیاتی نمی‌شود.

رونق اقتصادی از جاده توسعه گردشگری به سلامت عبور میکند

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس بابیان اینکه محدودیت دراجرایی طرح های گردشگری مانع توسعه صنعت توریسم گردشگری است ادامه داد: رونق اقتصادی از جاده توسعه گردشگری به سلامت عبور می کند.
 

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، بخش گردشگری، تقویت صنعت گردشگری، تور های گردشگری، توریسم و صنعت گردشگری، توسعه گردشگری، حوزه گردشگری، رونق اقتصادی