رضایی مطرح کرد ؛

نیروهای سپاه پاسداران علاوه بر خدمات داخلی، در عرصه بین المللی نیز درخشش فوق العاده ای داشته اند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خدمات پاسداران انقلاب اسلامی را در عرصه های داخلی و بین المللی شایسته قدردانی خواند و تاکید کرد: فرهنگ شهادت به عنوان مهم ترین میراث حسینی سرمشق پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

خبرگزاری خانه ملت؛ محمدابراهیم رضایی  با بیان اینکه به فرموده حضرت امام (ره) "اگر سپاه نبود کشور نبود" گفت: حقیقتا پاسداران سپاه در طول 4 دهه بعد از انقلاب نقش خود را در قالب همین فرموده امام ایفا کرده به طوریکه تهدیدات بسیار جدی را از سر کشور و مردم دفع کردند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حافظه تاریخی ملت به طور حتم ایثارگری‌ها و فداکاری‌های تام و تمام پاسداران را به خاطر خواهد سپرد، افزود: مجموعه جان برکفان سپاه پاسداران با فرهنگ علوی و حسینی و ولایت‌مداری خود در طول 40 سال پیروزی انقلاب به خوبی از حریم کشور، انقلاب و مردم دفاع کرده است.

وی با اشاره به خدمات پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی، ادامه داد: نیروهای سپاه پاسداران علاوه بر خدمات داخلی، در عرصه بین المللی نیز درخشش فوق العاده ای داشته اند که یکی از افتخارات آن عملکرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که به نماد افتخار ملت ایران و جهان اسلام تبدیل شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سپاه پاسدارن یکی از پرافتخارترین و قوی‌ترین ساختارهایی است دشمنان از آن واهمه دارند، ادامه داد: این نشان می دهد پاسداران سپاه مسیر درستی را طی کرده و با ادامه دادن همین مسیر حافظ کشور، نظام و مردم خواهد بود.

رضایی خدمات پاسداران را در همه زوایا شایان توجه برشمرد و تاکید کرد: همین پاسداران بودند که در دوران دفاع مقدس وارد عرصه نظامی شده و در دوران سازندگی به آبادانی پرداختند و امروز هم در حوزه پیشرفت های تکنولوژیک در کشور حرف اول را می زنند.

وی با یادآوری اقدامات پاسداران سپاه در کمک به سیلزدگان و زلزله زدگان تاکید کرد: پاسداران سپاه هیچ گاه از پای ننشستند به طوریکه امروز هم مشاهده می‌کنید در کنار مسئولان وزارت بهداشت و درمان یکی از بهترین یاوران دولت در خدمت رسانی به مردم در مبارزه با ویروس کرونا هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه سپاه پاسداران یکی از موفق ترین ساختارهای نظام جمهوری اسلامی بوده است، افزود: نامگذاری روز میلاد امام حسین (ع) به نام روز پاسدار باعث شد سپاه با بهره گیری از فرهنگ حسینی و عاشورایی هم خود را حفظ و هم در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی ایفای نقش کند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیماری کرونا، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ویروس کرونا