آموزش و تحقیقات

دوره هشتم مجلس شورای اسلامی

سال اول

رییس: علی عباسپور تهرانی‌فرد نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
نایب رییس اول: طیبه صفایی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر نایب
رییس دوم: غلامحسین مسعودی ریحان نماینده اهر و هریس
مخبر: محمدعلی حیاتی نماینده لامرد و مهر
منشی اول: لاله افتخاری نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
منشی دوم: سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار

دیگر اعضاء
فاطمه آجرلو نماینده کرج مرتضی آقاتهرانی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر اسفندیار اختیاری کستویه یزد نماینده زرتشتیان ضیاءالله اعزازی ملکی نماینده بناب فرهاد بشیری نماینده پاکدشت سید قدرت‌الله حسینی‌پور نماینده گچساران نورالله حیدری دستنایی نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرگ عزت‌الله دهقان نماینده درود و ازنا محمدحسن دوگانی آغچغلو نماینده فسا علیرضا زاکانی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان محمدرضا شعبانی نماینده کرمانشاه امیر طاهرخانی نماینده تاکستان اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل سید کاظم موسوی نماینده اردبیل، نیر و نمین سعدالله نصیری قیداری نماینده زنجان و طارم


دوره هفتم مجلس شورای اسلامی

سال سوم

هیات رئیسه
رئیس: علی عباسپور تهرانی فرد، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
نایب رئیس اول: محمد حسن دوگانی آغچغلو، نماینده فسا
نایب رئیس دوم: هاجر تحریری نیک صفت، نماینده رشت
مخبر: محمدعلی حیاتی، نماینده لامرد و مهر
منشی اول: رسول پورزمان، نماینده نقده و اشنویه
منشی دوم: کورش نیکنام، نماینده زرتشتیان

دیگر اعضاء
فاطمه آجورلو، نماینده کرج
احمد احمدی، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
فتح اله حسنوند، نماینده خرم آباد
محمدعلی حیاتی، نماینده لامرد و مهر
هادی دوست محمدی، نماینده سمنان
محمد حسن دوگانی آغچغلو، نماینده فسا
عباسعلی رستمی ثانی، نماینده قوچان
علی سرافراز یزدی، نماینده مشهد و کلات
حمید سعادت، نماینده نجف آباد، تیران و کرون
محمد علی شیخ، نماینده شوشتر
اسداله عباسی، نماینده رودسر
نفیسه فیاض بخش، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
شهریار مشیری، نماینده بندرعباس، حاجی آباد، قشم و ابوموسی
حسین مظفر، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
سید نظام مولاهویزه، نماینده دشت آزادگان

↑ بازگشت به بالا

اصل نود قانون اساسی

دوره هشتم مجلس شورای اسلامی

سال اول

رئیس: محمدرضا فاکر، نماینده مشهد و کلات نایب
رئیس اول: محمدابراهیم نکونام، نماینده گلپایگان و خوانسار نایب
رئیس دوم: حسین اسلامی، نماینده ساوه و زرندیه
مخبر: علی بنایی، نماینده قم
منشی اول: عبد الحسین ناصری، نماینده گرگان و آق قلا
منشی دوم: سید فاضل موسوی، نماینده خدابنده
دیگر اعضاء
محمد آشوری تازیانی، نماینده بندر عباس، قشم، ابوموسی و حاجی آباد سیدمحمدحسن ابوترابی فرد، نماینده قزوین، آبیک و البرز علی اردشیر لاریجانی، نماینده قم حمیدرضا حاجی‌بابایی، نماینده همدان حسین فدایی آشیانی، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر سیدحاجی‌محمد موحد، نماینده بهبهان سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر


دوره هفتم مجلس شورای اسلامی

سال سوم

هیات رئیسه
رئیس: محمدرضا فاکر، نماینده مشهد و کلات
نایب رئیس اول: سید علی ریاض، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
نایب رئیس دوم: تیمور علی عسگری، نماینده مشهد و کلات
مخبر: علی بنایی، نماینده قم
منشی اول: عشرت شایق، نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر
منشی دوم: علیمراد جعفری، نماینده گچساران و باشت

دیگر اعضاء
حسین اسلامی، نماینده ساوه و زرندیه
قدرت الله ایمانی، نماینده خرم آباد
حسین شیخ الاسلام، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
قیصر صالحی، نماینده دیر، کنگان و جم
حسین فدایی آشیانی، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
مهدی کوچک زاده، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
محسن کوهکن ریزی، نماینده لنجان
سید محمود مدنی بجستانی، نماینده گناباد
سید حاجی محمد موحد، نماینده کهکیلویه
کوروش نیکنام، نماینده زرتشتیان

↑ بازگشت به بالا