تعداد رکورد ها :‌

# نقش نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
1028536 رئیس محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم)
1028537 نایب رئیس اول قلی اله قلی زاده آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر)
1028538 نایب رئیس دوم مجید کیانپور مجید کیانپور لرستان (ازنا / درود)
1028540 سخنگو صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر)
1028539 دبیر دوم حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل)

دستور جلسه

کمیسیون عمران
↵ کارگروه ویژه
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۰۸:۰۰ - ۱۰:۰۰ بررسی اعتراضات واصله به بخشنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در نحوه اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان– به‌ویژه بخشنامه شماره 02/100/57573 مورخ 5/11/1396 و شیوه‌نامه شماره 02/100/300801 مورخ 23/12/1396 - با دعوت از وزارت‌ راه و شهرسازی، وزارت‌ کشور، سازمان نظام مهندسی ساختمان، سازمان بازرسی کل‌کشور و دیوان عدالت اداری و نماینده هیأت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۱۱:۰۰ - ۱۳:۰۰ 1- بررسی نتایج سفر کمیسیون به مشهد مقدس با حضور سازمان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی، کشور، استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد مقدس
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۱۴:۰۰ - ۱۶:۰۰ 2- بررسی پیشنهادات اصلاحی قانون اساسنامه شرکت سهامی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک مصوب 18/11/1363 با حضور معاونین ذی‌ربط وزارت راه وشهرسازی، مدیر عامل شرکت سهامی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ۱۳:۰۰ - ۱۷:۰۰ بازدید و نشست مشترک اعضای کمیسیون عمران از شرکت عمران و بهسازی شهری به‌منظور بررسی آخرین وضعیت ساماندهی بافتهای فرسوده و ناکارآمد شهری و اهداف و برنامه‌های این بخش
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ۱۴:۰۰ - ۱۶:۰۰
1- دعوت از آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی جهت بررسی نحوه تحقق شاخص‌های کمّی حمل و نقل مندرج در برنامه ششم توسعه از ابتدای اجرای برنامه تاکنون (باحضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور، دیوان محاسبات کشور، سازمان بازرسی کل کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس)

2- دعوت از آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی جهت پاسخگویی به سؤالات خانمها و آقایان:

الف- ولی داداشی نماینده آستارا

ب- سیده‌حمیده زرآبادی نماینده قزوین آبیک و البرز

پ- محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان

ج- امیر خجسته نماینده همدان و فامنین

چ- رضا انصاری نماینده داراب و زرین دشت

ح- احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی و خمیر

خ- علی ساری نماینده اهواز

د- محمدمهدی مفتح نماینده تویسرکان

ز- احمد امیرآبادی نماینده قم

و- نصرالله پژمانفر نماینده مشهد