تعداد رکورد ها :‌

# نقش نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
1028541 رئیس جمشید جعفرپور جمشید جعفرپور فارس (خنج / لارستان / گراش)
1028542 نایب رئیس اول اصغر  مسعودی اصغر مسعودی فارس (استهبان / نی‌ریز)
1028543 نایب رئیس دوم نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات)
1028546 سخنگو احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر)
1028544 دبیر اول سیده فاطمه ذوالقدر سیده فاطمه ذوالقدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس)
1028545 دبیر دوم علیرضا  ابراهیمی علیرضا ابراهیمی گلستان (آزادشهر / رامیان)

دستور جلسه

کمیسیون فرهنگی
یک‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۴:۰۰ - ۰۰:۰۰ 1- بررسی رویدادهای فرهنگی
یک‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۴:۳۰ - ۱۵:۰۰ 2- ارائه گزارش عملکرد معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان
یک‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۱۵:۰۰ - ۱۶:۳۰ 3- ادامه بررسی طرح اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (اصلی – چاپ 470)
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۰۸:۳۰ - ۱۰:۳۰ در راستای بیانات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 1397 به‌عنوان «حمایت از کالای ایرانی»

بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه حمایت از کالای ایرانی با حضور وزیر آموزش و پرورش
↵ کارگروه فرهنگ و گردشگری
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۱۰:۳۰ - ۱۲:۳۰ استماع گزارش دستگاه‌های مربوط به سیاست‌گذاری و نظارت بر فضای مجازی کشور
↵ کارگروه رسانه و هنر
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۱۰:۳۰ - ۱۲:۳۰ بررسی مواد ارجاعی «طرح خط مشی، اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیما» از کمیسیون
↵ کارگروه زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۱۳:۳۰ - ۱۵:۳۰ استماع گزارش مسؤولان سازمان صدا و سیما در خصوص عملکرد و برنامه‌های حوزه زنان، جوانان، ورزش و خانواده
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ۱۴:۳۰ - ۱۵:۰۰ 1- دعوت از وزیر ورزش و جوانان جهت پاسخگویی به سؤالات:

الف- خانم سیده‌فاطمه حسینی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

ب- آقای احمد بیگدلی نماینده خدابنده و رزن
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ۱۵:۰۰ - ۱۶:۳۰ 2- دعوت از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت پاسخگویی به سؤالات خانمها و آقایان:

الف- حبیب اله دهمرده نماینده زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون

ب- سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین، البرز و آبیک

ج- سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان، آران و بیدگل (5 مورد)

د- احمد سالک نماینده اصفهان

ه- محمدرضا صباغیان نماینده مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم

و- عبدالحمید خدری نماینده بوشهر، گناوه و دیلم (2 مورد)

ز- شهباز حسن پور نماینده سیرجان و بردسیر

ح- محسن بیگلری نماینده سقز و بانه
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ ۱۶:۳۰ - ۰۰:۰۰ 3- نشست هیأت رئیسه کمیسیون