تعداد رکورد ها :‌

# نقش نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
1072580 رئیس فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک)
1072581 نایب رئیس اول حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان)
1072582 نایب رئیس دوم عدل  هاشمی پور عدل هاشمی پور کهگیلویه و بویر احمد (کهگیلویه)
1072583 سخنگو اسدالله قره خانی آلوستانی اسدالله قره خانی آلوستانی گلستان (علی‌آباد کتول)
1072584 دبیر اول قاسم  ساعدی قاسم ساعدی خوزستان (دشت آزادگان / هویزه)
1072585 دبیر دوم کوروش  کرم پور حقیقی کوروش کرم پور حقیقی فارس (فیروزآباد)
1072996 عضو سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر)
1073015 عضو سکینه  الماسی سکینه الماسی بوشهر (جم کنگان دیر)
1073021 عضو سلام امینی سلام امینی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران)
1073023 عضو حسن بهرام نیا حسن بهرام نیا همدان (نهاوند)
1072997 عضو هدایت الله  خادمی هدایت الله خادمی خوزستان (ایذه / باغملک)
1073010 عضو محمد  خالدی سردشتی محمد خالدی سردشتی چهار محال بختیاری (لردگان)
1073017 عضو عبدالحمید خدری عبدالحمید خدری بوشهر (بندر دیلم / بوشهر / گناوه)
1073027 عضو عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر)
1073008 عضو غلامرضا  شرفی غلامرضا شرفی خوزستان (آبادان)
1073028 عضو احمد  صفری احمد صفری کرمانشاه (کرمانشاه)
1073002 عضو علی عسگر ظاهری عبده وند علی عسگر ظاهری عبده وند خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل)
1073000 عضو احمد مرادی احمد مرادی هرمزگان (بندرعباس / قشم)
1073019 عضو جلال میرزایی جلال میرزایی ایلام (ایلام / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران)
1073025 عضو بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)
1073004 عضو حبیب الله کشت زر حبیب الله کشت زر خوزستان (بهبهان)
1073006 عضو علی  گلمرادی علی گلمرادی خوزستان (بندرماهشهر)

دستور جلسه

کمیسیون انرژی
یک‌شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۱۴:۰۰ - ۱۶:۳۰ بررسی طرح یک شوری افزایش ظرفیت پالایشگاه های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه گذاری مردمی (اصلی – چاپ 1107) باحضور مسئولین و کارشناسان محترم وزارت نفت، سازمان برنامه و بودجه کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی.
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۴:۰۰ - ۱۶:۳۰ دعوت از وزیر محترم نیرو برای پاسخ به سوال:
1.جناب آقای صدیف بدری نماینده محترم اردبیل، نمین، نیر و سرعین.
2.سرکار خانم هاجر چنارانی نماینده محترم نیشابور و فیروزه (2 فقره).
3. جناب آقای عزت ا... یوسفیان ملا نماینده محترم آمل و لاریجان.
4. جناب آقای جلال محمودزاده، نماینده محترم مهاباد.
5. جناب آقای علی ساری نماینده محترم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون.
6. جناب آقای علی کاظمی نماینده محترم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار.
7.جناب آقای احمد مرادی نماینده محترم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر.
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۴:۰۰ - ۱۶:۳۰ دعوت از وزیر محترم نیرو برای پاسخ به سوال:
1.جناب آقای صدیف بدری نماینده محترم اردبیل، نمین، نیر و سرعین.
2.سرکار خانم هاجر چنارانی نماینده محترم نیشابور و فیروزه (2 فقره).
3. جناب آقای عزت ا... یوسفیان ملا نماینده محترم آمل و لاریجان.
4. جناب آقای جلال محمودزاده، نماینده محترم مهاباد.
5. جناب آقای علی ساری نماینده محترم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون.
6. جناب آقای علی کاظمی نماینده محترم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار.
7.جناب آقای احمد مرادی نماینده محترم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر.
8.جناب آقای محمد خدابخشی نماینده محترم الیگودرز.
9. جناب آقای علیم یارمحمدی نماینده محترم زاهدان (2 فقره).