هاشمی مطرح کرد؛

تلاش اعضای کارگروه برای حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی در بودجه 99

رئیس کارگروه بررسی آسیب های اجتماعی مجلس، از بازدید اعضای این کارگروه از گرمخانه ها برای بررسی نحوه ارائه خدمات به افراد بی سرپناه خبر داد و افزود: نتایج بررسی ها پیرامون وضعیت آسیب دیدگان به کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ ارائه خواهد شد.

  خانه ملت؛ همایون هاشمی ضمن اعلام خبر بازدید اعضای کارگروه بررسی آسیب‌های اجتماعی مجلس از مراکز نگهداری از افراد بی‌سرپناه در تشریح جزییات آن، گفت: در این بازدید که امروز انجام خواهد شد، تعدادی از اهالی رسانه نیز اعضای کارگروه آسیب‌های اجتماعی مجلس شورای اسلامی را همراهی خواهند کرد.

گرمخانه‌ها نباید با کمبود امکانات مواجه باشند

رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه گرمخانه‌ها نباید با کمبود امکانات مواجه باشند، ادامه داد: این بازدید با هدف بررسی میدانی از وضعیت افراد بی‌سرپناهی که در این گرمخانه‌ها سکونت داده می‌شوند و نحوه ارائه خدمات به آنها انجام خواهد شد.

رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آنچه مسلم است این گرمخانه‌ها در این فصل به دلیل سرمای هوا با مراجعه تعداد بیشتری از افراد بی‌سرپناه مواجه می‌شوند، بنابراین باید امکانات مورد نیاز همچون وسایل گرمایشی و مواد غذایی جهت ارائه خدمات در اختیار آنها قرار گیرد.

تلاش اعضای کارگروه برای حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی در بودجه 99

رئیس کارگروه بررسی آسیب‌های اجتماعی مجلس شورای اسلامی،  یادآور شد: این بازدید به منظور بررسی مشکلاتی که گرمخانه‌ها با آن مواجه هستند، انجام می‌شود و در آن با مسئولان این مراکز گفتگو کرده و تا حد امکان به آنها کمک خواهیم کرد.

وی  تاکید کرد: بی‌تردید نتایج بررسی‌های صورت گرفته پیرامون وضعیت آسیب‌‌دیدگان اجتماعی توسط این کارگروه به کمیسیون تلفیق بودجه 99 منتقل خواهد شد تا بر اساس آن بودجه این بخش را تعیین کنند.
 

Tags

آسیب شناسی, اخبار برگزیده, گرمخانه ها