طرح اعاده اموال نامشروع مسؤولان کشور

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1397/11/14 دوره : دهم شماره ثبت : 540 شماره اجلاسیه : 283 ترتیب چاپ : 1290 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  قضایی و حقوقی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، بهداشت و درمان ، امنیت ملی و سیاست خارجی

دفتر

اصلی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت فرعی :  مطالعات فرهنگی، مطالعات اقتصادی ، مطالعات حقوقی ، مطالعات سیاسی ، مطالعات اجتماعی

تعداد رکورد ها :‌ 206

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968519 احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر) دهم
968990 سید حسین  افضلی سید حسین افضلی فارس (اقلید) دهم
968895 احمد  انارکی محمدی احمد انارکی محمدی کرمان (رفسنجان) دهم
968948 روح ا...  بابایی صالح روح ا... بابایی صالح قزوین (آوج / بوئین زهرا) دهم
968958 محمد جواد  جمالی نوبندگان محمد جواد جمالی نوبندگان فارس (فسا) دهم
968873 احمد  حمزه احمد حمزه کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کهنوج) دهم
968978 سید علاءالدین  خادم سید علاءالدین خادم فارس (سپیدان) دهم
968937 سید حمیده  زرآبادی سید حمیده زرآبادی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) دهم
968521 حسن  لطفی حسن لطفی همدان (رزن) دهم
968910 منصور  مرادی منصور مرادی کردستان (مریوان) دهم
968994 اصغر  مسعودی اصغر مسعودی فارس (استهبان / نی‌ریز) دهم
968902 حبیب الله  نیکزادی پناه حبیب الله نیکزادی پناه کرمان (بم) دهم
968558 علی اکبر  کریمی علی اکبر کریمی مرکزی (اراک / کمیجان) دهم
968998 مسعود  گودرزی مسعود گودرزی فارس (ممسنی) دهم
760310 ژرژیک آبرامیان ژرژیک آبرامیان اصفهان (مسیحیان ارامنه جنوب کشور) دهم
968529 معصومه آقاپور علیشاهی معصومه آقاپور علیشاهی آذربایجان شرقی (شبستر) دهم
968548 علی ابراهیمی علی ابراهیمی مرکزی (شازند) دهم
968838 علیرضا  ابراهیمی علیرضا ابراهیمی گلستان (آزادشهر / رامیان) دهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) دهم
969027 فریدون احمدی فریدون احمدی زنجان (زنجان / طارم) دهم
813914 قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی لاشکی مازندران (نوشهر / چالوس) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
968884 علی  اسدی کرم علی اسدی کرم کرمان (شهر بابک) دهم
968730 علی اسماعیلی علی اسماعیلی مازندران (محمود آباد / نور) دهم
813566 داریوش اسمعیلی داریوش اسمعیلی فارس (خرامه / سروستان) دهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
968892 نظر  افضلی نظر افضلی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) دهم
968532 قلی  الله قلیزاده قلی الله قلیزاده آذربایجان شرقی (خداآفرین / هوراند / کلیبر) دهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) دهم
968656 سیدحمزه امینی سیدحمزه امینی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) دهم
968719 سلام امینی سلام امینی ایلام (ایلام / ایوان / شیروان و چرداول / ملکشاهی / مهران) دهم
969064 محمد نعیم  امینی فرد محمد نعیم امینی فرد سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز / فنوج) دهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
968901 سعید  باستانی سعید باستانی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
968704 علی بختیار علی بختیار اصفهان (خوانسار / گلپایگان) دهم
968675 صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
968667 شهروز برزگر کاشانی شهروز برزگر کاشانی آذربایجان غربی (سلماس) دهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
968927 حمید  بنایی حمید بنایی خراسان رضوی (گناباد) دهم
968659 سیدهادی بهادری سیدهادی بهادری آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
968514 حسن بهرام نیا حسن بهرام نیا همدان (نهاوند) دهم
968715 محمود بهمنی محمود بهمنی البرز (ساوجبلاغ / طالقان) دهم
969023 احمد  بیگدلی احمد بیگدلی زنجان (خدابنده) دهم
813596 محسن بیگلری محسن بیگلری کردستان (بانه / سقز) دهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) دهم
968699 اکبر ترکی اکبر ترکی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) دهم
968856 سید قاسم  جاسمی سید قاسم جاسمی کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
813543 جمشید جعفرپور جمشید جعفرپور فارس (خنج / لارستان / گراش) دهم
1051760 علی جلیلی شیشوان (عجب شیر / مراغه) دهم (میان دوره ای)
968801 منوچهر  جمالی سوسفی منوچهر جمالی سوسفی گیلان (رودبار) دهم
968909 عبدالله  حاتمیان عبدالله حاتمیان خراسان رضوی (درگز) دهم
701998 حمید رضا حاجی بابایی حمید رضا حاجی بابایی همدان (فامنین / همدان) دهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) دهم
761086 ابوالفضل حسن بیکی ابوالفضل حسن بیکی سمنان (دامغان) دهم
968536 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) دهم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968554 محمد حسینی محمد حسینی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) دهم
969060 سید حسن حسینی (شاهرودی) سید حسن حسینی (شاهرودی) سمنان (شاهرود) دهم
968864 سید جواد  حسینی کیا سید جواد حسینی کیا کرمانشاه (سنقرکلیایی) دهم
968661 روح الله حضرت پور طلاتپه روح الله حضرت پور طلاتپه آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
969029 سید مرتضی  خاتمی سید مرتضی خاتمی زنجان (ایجرود / ماهنشان) دهم
969003 هدایت الله  خادمی هدایت الله خادمی خوزستان (ایذه / باغملک) دهم
968880 محمد  خالدی سردشتی محمد خالدی سردشتی چهار محال بختیاری (لردگان) دهم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
968792 محمد خدابخشی محمد خدابخشی لرستان (الیگودرز) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
968821 ولی داداشی ولی داداشی گیلان (آستارا) دهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
968525 یوسف داودی یوسف داودی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) دهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
968498 کمال  دهقانی فیروزآبادی کمال دهقانی فیروزآبادی یزد (تفت / میبد) دهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
969069 حبیب الله دهمرده حبیب الله دهمرده سیستان و بلوچستان (زابل / زهک / نیمروز / هامون / هیرمند) دهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
968810 سیده فاطمه ذوالقدر سیده فاطمه ذوالقدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968931 مجتبی  ذوالنوری مجتبی ذوالنوری قم (قم) دهم
968876 خدیجه  ربیعی فرادنبه خدیجه ربیعی فرادنبه چهار محال بختیاری (بروجن) دهم
968898 جلیل  رحیمی جهان آبادی جلیل رحیمی جهان آبادی خراسان رضوی (باخرز / تایباد / تربت جام) دهم
968776 علی رستمیان سبزه خانی علی رستمیان سبزه خانی لرستان (دلفان / سلسله) دهم
968954 حسین  رضازاده حسین رضازاده فارس (کازرون) دهم
968552 محمد ابراهیم رضایی محمد ابراهیم رضایی مرکزی (خمین) دهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) دهم
968739 عبدالله  رضیان عبدالله رضیان مازندران (جویبار / سوادکوه / سیمرغ / قائمشهر) دهم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده / بوانات / خرمبید) دهم
813730 غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) دهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) دهم
968702 سیدجواد ساداتی نژاد سیدجواد ساداتی نژاد اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) دهم
969011 قاسم  ساعدی قاسم ساعدی خوزستان (دشت آزادگان / هویزه) دهم
761192 احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی اصفهان (اصفهان) دهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
968766 ابوالفضل سروش ابوالفضل سروش تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
968729 محمدباقر سعادت محمدباقر سعادت بوشهر (دشتستان) دهم
811874 محمداسماعیل سعیدی محمداسماعیل سعیدی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
968707 زهرا سعیدی مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصفهان (مبارکه) دهم
968762 پروانه سلحشوری پروانه سلحشوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات / پردیس) دهم
760058 حسن سلیمانی حسن سلیمانی کرمانشاه (دینور / صحنه / هرسین / کنگاور) دهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
968695 اصغر سلیمی اصغر سلیمی اصفهان (سمیرم) دهم
968752 علی محمد شاعری علی محمد شاعری مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) دهم
968981 غلامرضا  شرفی غلامرضا شرفی خوزستان (آبادان) دهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
968669 عین الله شریف پور عین الله شریف پور آذربایجان غربی (شوط / ماکو / پلدشت / چالدران) دهم
1024248 ناصر شریفی هرمزگان (بندرلنگه) دهم (میان دوره ای)
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
968941 رضا  شیران خراسانی رضا شیران خراسانی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968544 یعقوب شیویاری یعقوب شیویاری آذربایجان شرقی (ترکمنچای / مرکزی / میانه / کاغذکنان / کندوان) دهم
968807 محمود صادقی محمود صادقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
968505 محمدرضا  صباغیان بافقی محمدرضا صباغیان بافقی یزد (ابرکوه / بافق / بهاباد / خاتم / مهریز) دهم
968852 احمد  صفری احمد صفری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
968945 بهمن  طاهرخانی بهمن طاهرخانی قزوین (تاکستان) دهم
968685 سیدصادق طباطبایی نژاد سیدصادق طباطبایی نژاد اصفهان (اردستان) دهم
968827 قرجه  طیار قرجه طیار گلستان (گنبد کاووس) دهم
968690 حیدرعلی عابدی حیدرعلی عابدی اصفهان (اصفهان) دهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
968497 بیت الله عبداللهی آذربایجان شرقی (اهر / هریس) دهم
1024244 بیت الله عبداللهی () دهم
969031 محمد  عزیزی محمد عزیزی زنجان (ابهر / خرمدره) دهم
969021 علی عسگر ظاهری عبده وند علی عسگر ظاهری عبده وند خوزستان (لالی / مسجد سلیمان / هفتگل) دهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
969000 سید محسن  علوی سید محسن علوی فارس (لامرد / مهر) دهم
968508 احمد علیرضابیگی احمد علیرضابیگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
764052 رضا علیزاده رضا علیزاده آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان) دهم
968918 سید مهدی  فرشادان سید مهدی فرشادان کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
968542 فردین فرمند فردین فرمند آذربایجان شرقی (میانه) دهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
968890 فرهاد  فلاحتی فرهاد فلاحتی خراسان جنوبی (قائنات) دهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
968677 محمد  فیضی محمد فیضی اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) دهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968933 سید احسان قاضی زاده هاشمی سید احسان قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
968969 علی  قربانی علی قربانی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) دهم
760151 اسدالله قره خانی آلوستانی اسدالله قره خانی آلوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
969013 اقبال  محمدیان اقبال محمدیان خوزستان (رامهرمز) دهم
968697 سمیه محمودی سمیه محمودی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) دهم
968866 محمد محمودی شاه نشین محمد محمودی شاه نشین تهران (شهریار / ملارد) دهم
968974 جلیل  مختار جلیل مختار خوزستان (آبادان) دهم
975751 احمد مرادی احمد مرادی هرمزگان (بندرعباس / قشم) دهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) دهم
968524 محمد مهدی مفتح محمد مهدی مفتح همدان (تویسرکان) دهم
968556 سید مهدی مقدسی سید مهدی مقدسی مرکزی (اراک / کمیجان) دهم
968915 حسین مقصودی حسین مقصودی خراسان رضوی (جغتای / جوین / سبزوار) دهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) دهم
968550 محمدرضا منصوری محمدرضا منصوری مرکزی (زرندیه / ساوه) دهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
968867 شهاب  نادری شهاب نادری (ثلاث باباجانی / جوانرود / روانسر / پاوه) دهم
969015 مجید  ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) دهم
968756 ولی الله نانواکناری ولی الله نانواکناری مازندران (بابلسر / فریدون کنار) دهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
968772 علی نوبخت حقیقی علی نوبخت حقیقی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
813940 حسین نیازآذری حسین نیازآذری مازندران (بابل) دهم
968795 ذبیح نیکفرلیالستانی ذبیح نیکفرلیالستانی گیلان (سیاهکل / لاهیجان) دهم
968538 حسین هاشمی تختی حسین هاشمی تختی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
969034 احمد  همتی احمد همتی سمنان (سمنان) دهم
968501 محمد وحدتی هلان محمد وحدتی هلان آذربایجان شرقی (بستان آباد) دهم
969025 علی  وقف چی علی وقف چی زنجان (زنجان / طارم) دهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) دهم
968710 عباسعلی پوربافرانی عباسعلی پوربافرانی اصفهان (نائین) دهم
814009 محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار همدان (بهار / کبودرآهنگ) دهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
968944 هاجر چنارانی هاجر چنارانی خراسان رضوی (نیشابور) دهم
968723 شادمهر کاظم زاده شادمهر کاظم زاده ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) دهم
968986 جواد  کاظم نسب الباجی جواد کاظم نسب الباجی خوزستان (اهواز) دهم
968769 سید حمیدرضا  کاظمی سید حمیدرضا کاظمی لرستان (پلدختر) دهم
968872 علی کاظمی باباحیدری علی کاظمی باباحیدری چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) دهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
968665 سیدتقی کبیری سیدتقی کبیری آذربایجان غربی (خوی) دهم
969067 علی کرد علی کرد سیستان و بلوچستان (خاش) دهم
968956 کوروش  کرم پور حقیقی کوروش کرم پور حقیقی فارس (فیروزآباد) دهم
968673 رضا کریمی رضا کریمی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) دهم
968926 حمد الله کریمی حمد الله کریمی کردستان (بیجار) دهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم
969007 حبیب الله کشت زر حبیب الله کشت زر خوزستان (بهبهان) دهم
968977 عامر کعبی عامر کعبی خوزستان (آبادان) دهم
968897 یحیی  کمالی پور یحیی کمالی پور کرمان (جیرفت) دهم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
968824 شهرام  کوسه غراوی شهرام کوسه غراوی گلستان (مینودشت) دهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701917 محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی اصفهان (لنجان) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
968783 مجید کیانپور مجید کیانپور لرستان (ازنا / درود) دهم
969005 علی  گلمرادی علی گلمرادی خوزستان (بندرماهشهر) دهم
968789 عباس  گودرزی عباس گودرزی لرستان (بروجرد) دهم
969019 سهراب  گیلانی سهراب گیلانی خوزستان (شوشتر / گتوند) دهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1397/11/14 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1398/03/22 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
3 ›  1398/04/01 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی
4 ›  1398/04/01 گزارش مرکز پژوهش ها
/ دوره دهم / شماره ثبت: 540