طرح اصلاح ماده الحاقی مصوب 13/6/1397 به قانون تعیین تکلیف حق التدریس و آموزش یاران نهضت سواد آموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب 15/7/1388 و اصلاحات و الحاقات بعدی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1399/04/31 دوره : یازدهم شماره ثبت : 69 ترتیب چاپ : 70 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  آموزش و تحقیقات فرعی :  اجتماعی

تعداد رکورد ها :‌ 73

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
1544292 الهام  آزاد الهام آزاد اصفهان (نائین) یازدهم
968519 احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر) یازدهم
1547906 یحیی  ابراهیمی یحیی ابراهیمی لرستان (دلفان / سلسله) یازدهم
1545238 سلمان  اسحاقی سلمان اسحاقی خراسان جنوبی (قائنات) یازدهم
1547918 علی اصغر  باقرزاده علی اصغر باقرزاده مازندران (بابلسر) یازدهم
1544228 عباس  جهانگیرزاده عباس جهانگیرزاده اردبیل (پارس آباد) یازدهم
1547694 احمد  دنیامالی احمد دنیامالی گیلان (بندر انزلی) یازدهم
1548660 حسین  رئیسی حسین رئیسی هرمزگان (جاسک / میناب) یازدهم
1545156 محسن  زنگنه محسن زنگنه خراسان رضوی (تربت حیدریه) یازدهم
1545452 محمد  سرگزی محمد سرگزی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) یازدهم
1547424 محسن  فتحی محسن فتحی کردستان (سنندج) یازدهم
1544332 سارا  فلاحی سارا فلاحی ایلام (ایلام) یازدهم
1548730 احمدحسین  فلاحی احمدحسین فلاحی همدان (همدان) یازدهم
1547892 محمدرضا  مبلغی محمدرضا مبلغی لرستان (کوهدشت) یازدهم
1545204 بهروز  محبی نجم آبادی بهروز محبی نجم آبادی خراسان رضوی (جغتای / جوین / سبزوار) یازدهم
1547942 محمدعلی  محسنی بند پی محمدعلی محسنی بند پی مازندران (نوشهر / چالوس) یازدهم
1547824 غلامرضا  مرحبا غلامرضا مرحبا گیلان (آستارا) یازدهم
1544502 احمد  نادری احمد نادری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1545220 سید محمّد  پاک مهر سید محمّد پاک مهر خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) یازدهم
968558 علی اکبر  کریمی علی اکبر کریمی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) یازدهم
814042 منصور آرامی منصور آرامی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس) یازدهم
1545256 سید لفته  احمدنژاد سید لفته احمدنژاد خوزستان (خرمشهر) یازدهم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) یازدهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) یازدهم
813577 احمد امیرآبادی فراهانی احمد امیرآبادی فراهانی قم (قم) یازدهم
1544336 علی اکبر  بسطامی علی اکبر بسطامی ایلام (ایلام) یازدهم
1547688 خلیل  بهروزی فر خلیل بهروزی فر گیلان (شفت / فومن) یازدهم
1548756 هادی  بیگی نژاد هادی بیگی نژاد همدان (ملایر) یازدهم
813736 غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون کهگیلویه و بویر احمد (گچساران) یازدهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) یازدهم
1545078 امیرقلی  جعفری بروجنی امیرقلی جعفری بروجنی چهار محال بختیاری (بروجن) یازدهم
1543738 وحید  جلال زاده وحید جلال زاده آذربایجان غربی (ارومیه) یازدهم
1547914 رضا  حاجی پور رضا حاجی پور مازندران (آمل) یازدهم
1545456 اسماعیل  حسین زهی اسماعیل حسین زهی سیستان و بلوچستان (خاش) یازدهم
968864 سید جواد  حسینی کیا سید جواد حسینی کیا کرمانشاه (سنقرکلیایی) یازدهم
1545468 عبدالناصر  درخشان عبدالناصر درخشان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / سرباز) یازدهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (ورزقان) یازدهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) یازدهم
968931 مجتبی  ذوالنوری مجتبی ذوالنوری قم (قم) یازدهم
1543698 جعفر  راستی جعفر راستی آذربایجان شرقی (شبستر) یازدهم
1545082 احمد  راستینه هفشجانی احمد راستینه هفشجانی چهار محال بختیاری (شهرکرد) یازدهم
760016 حسن رزمیان مقدم حسن رزمیان مقدم خراسان رضوی (درگز) یازدهم
760022 سیداحمد رسولی نژاد سیداحمد رسولی نژاد تهران (دماوند / فیروزکوه) یازدهم
1547466 محمد  رشیدی محمد رشیدی کرمانشاه (کرمانشاه) یازدهم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) یازدهم
1544818 غلامحسین  رضوانی غلامحسین رضوانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) یازدهم
968702 سیدجواد ساداتی نژاد سیدجواد ساداتی نژاد اصفهان (کاشان) یازدهم
701863 عفت شریعتی کوه بنانی عفت شریعتی کوه بنانی کرمان (زرند / کوهبنان) یازدهم
1544762 مهدی  شریفیان مهدی شریفیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1544298 حسین محمد  صالحی دارانی حسین محمد صالحی دارانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر) یازدهم
1547658 محمد   صفری ملک میان محمد صفری ملک میان گیلان (املش / رودسر) یازدهم
1545654 فرهاد  طهماسبی فرهاد طهماسبی فارس (استهبان / نی‌ریز) یازدهم
1545616 ابراهیم  عزیزی ابراهیم عزیزی فارس (شیراز) یازدهم
1543710 علی  علیزاده علی علیزاده آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه) یازدهم
1547414 شیوا  قاسمی پور شیوا قاسمی پور کردستان (سروآباد / مریوان) یازدهم
1547662 پرویز  محمدنژاد قاضی محله پرویز محمدنژاد قاضی محله گیلان (لنگرود) یازدهم
975751 احمد مرادی احمد مرادی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس) یازدهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) یازدهم
1543598 سید علی  موسوی سید علی موسوی آذربایجان شرقی (ملکان) یازدهم
760244 سیدمحمدرضا میرتاج الدینی سیدمحمدرضا میرتاج الدینی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
1544268 حسین  میرزایی حسین میرزایی اصفهان (اصفهان) یازدهم
1543734 عادل  نجف زاده عادل نجف زاده آذربایجان غربی (خوی) یازدهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) یازدهم
1543716 حسن  همتی حسن همتی آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ) یازدهم
1547896 مهرداد  ویس کرمی مهرداد ویس کرمی لرستان (خرم‌آباد) یازدهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) یازدهم
1547954 علی بابایی  کارنامی علی بابایی کارنامی مازندران (ساری) یازدهم
968769 سید حمیدرضا  کاظمی سید حمیدرضا کاظمی لرستان (پلدختر) یازدهم
1544348 غلامحسین  کرمی غلامحسین کرمی بوشهر (دشتی و تنگستان) یازدهم
1547566 غلامعلی کوهساری غلامعلی کوهساری گلستان (آزادشهر / رامیان) یازدهم
1545438 عباس  گلرو عباس گلرو سمنان (سمنان) یازدهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1399/04/16 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1399/04/29 گزارش یک فوریتی (در کمیسیون رد شد)
یک شوری
3 ›  1399/05/19 گزارش یک فوریتی (در کمیسیون تصویب شد)
یک شوری