طرح الحاق یک تبصره به ماده( ۴) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1399/10/08 دوره : یازدهم شماره ثبت : 389 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

تعداد رکورد ها :‌ 92

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
1547578 رضا  آریان پور رضا آریان پور گلستان (مینودشت / کلاله) یازدهم
1544292 الهام  آزاد الهام آزاد اصفهان (نائین) یازدهم
968519 احد  آزادی خواه احد آزادی خواه همدان (ملایر) یازدهم
1545160 احسان  ارکانی احسان ارکانی خراسان رضوی (نیشابور) یازدهم
1545682 مجید  انصاری مجید انصاری فارس (رستم / ممسنی) یازدهم
1547410 پرویز  اوسطی پرویز اوسطی کردستان (دهگلان / قروه) یازدهم
1544328 علی  حدادی علی حدادی البرز (ساوجبلاغ / طالقان) یازدهم
1545430 سید البرز  حسینی سید البرز حسینی زنجان (خدابنده) یازدهم
1547694 احمد  دنیامالی احمد دنیامالی گیلان (بندر انزلی) یازدهم
1548660 حسین  رئیسی حسین رئیسی هرمزگان (جاسک / میناب) یازدهم
1543744 یعقوب  رضازاده یعقوب رضازاده آذربایجان غربی (سلماس) یازدهم
1545408 قاسم  ساعدی قاسم ساعدی خوزستان (دشت آزادگان / هویزه) یازدهم
1548762 کیومرث  سرمدی واله کیومرث سرمدی واله همدان (اسدآباد) یازدهم
1547570 امانقلیچ  شادمهر امانقلیچ شادمهر گلستان (گنبد کاووس) یازدهم
1547946 ولی اله  فرزانه ولی اله فرزانه مازندران (محمود آباد / نور) یازدهم
1548730 احمدحسین  فلاحی احمدحسین فلاحی همدان (همدان) یازدهم
1547892 محمدرضا  مبلغی محمدرضا مبلغی لرستان (کوهدشت) یازدهم
1543688 روح الله  متفکر آزاد روح الله متفکر آزاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
1547942 محمدعلی  محسنی بند پی محمدعلی محسنی بند پی مازندران (نوشهر / چالوس) یازدهم
1547900 مرتضی  محمودوند مرتضی محمودوند لرستان (خرم‌آباد) یازدهم
1547582 غلامرضا  منتظری غلامرضا منتظری گلستان (آق قلا / گرگان) یازدهم
1545242 سید محمد  مولوی سید محمد مولوی خوزستان (آبادان) یازدهم
1544502 احمد  نادری احمد نادری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1547966 علیرضا  نظری علیرضا نظری مرکزی (خمین) یازدهم
1545224 محمد  وحیدی محمد وحیدی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) یازدهم
1545220 سید محمّد  پاک مهر سید محمّد پاک مهر خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) یازدهم
1547852 مهرداد  گودرزوند چگینی مهرداد گودرزوند چگینی گیلان (رودبار) یازدهم
813989 محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) یازدهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) یازدهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) یازدهم
1632885 عبدالجلال ایری عبدالجلال ایری گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) یازدهم (میان دوره ای)
1544498 روح اله  ایزدخواه روح اله ایزدخواه تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1634720 مجتبی بخشی پور مجتبی بخشی پور کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) یازدهم
968675 صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) یازدهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) یازدهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (آوج / بوئین زهرا) یازدهم
1547434 حسین  جلالی حسین جلالی کرمان (رفسنجان) یازدهم
1634740 شبیب جویجری شبیب جویجری خوزستان (اهواز / باوی / حمیدیه / کارون) یازدهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) یازدهم
1547914 رضا  حاجی پور رضا حاجی پور مازندران (آمل) یازدهم
759942 انور حبیب زاده بوکانی انور حبیب زاده بوکانی آذربایجان غربی (بوکان) یازدهم
1547930 سید شمس الدین  حسینی سید شمس الدین حسینی مازندران (تنکابن / رامسر) یازدهم
1545112 قدرت اله  حمزه شلمزاری قدرت اله حمزه شلمزاری چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان) یازدهم
1547472 شهریار  حیدری شهریار حیدری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین) یازدهم
1544796 علی  خضریان علی خضریان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) یازدهم
968931 مجتبی  ذوالنوری مجتبی ذوالنوری قم (قم) یازدهم
1543698 جعفر  راستی جعفر راستی آذربایجان شرقی (شبستر) یازدهم
1634736 حسین رجایی حسین رجایی اصفهان (لنجان) یازدهم
760022 سیداحمد رسولی نژاد سیداحمد رسولی نژاد تهران (دماوند / فیروزکوه) یازدهم
1547456 علی رضائی علی رضائی کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور) یازدهم
1544788 سمیه  رفیعی سمیه رفیعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده) یازدهم
1547950 منصورعلی  زارعی کیاپی منصورعلی زارعی کیاپی مازندران (ساری) یازدهم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) یازدهم
1636413 علیرضا زندیان علیرضا زندیان کردستان (بیجار) یازدهم
1547934 مهدی  سعادتی بیشه سری مهدی سعادتی بیشه سری مازندران (بابل) یازدهم
1545472 معین الدین  سعیدی معین الدین سعیدی سیستان و بلوچستان (جابهار) یازدهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) یازدهم
1634744 اصغر سلیمی اصغر سلیمی اصفهان (سمیرم) یازدهم
1547574 رمضانعلی  سنگدوینی رمضانعلی سنگدوینی گلستان (آق قلا / گرگان) یازدهم
1548792 آرا  شاوردیان آرا شاوردیان نمایندگان اقلیت (مسیحیان ارامنه شمال کشور) یازدهم
1547438 منصور  شکرالهی منصور شکرالهی کرمان (فاریاب / منوجان / کهنوج) یازدهم
1545658 مسلم  صالحی مسلم صالحی فارس (اقلید) یازدهم
1544298 حسین محمد  صالحی دارانی حسین محمد صالحی دارانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر) یازدهم
1545178 محمد  صفایی دلوئی محمد صفایی دلوئی خراسان رضوی (گناباد) یازدهم
1547658 محمد   صفری ملک میان محمد صفری ملک میان گیلان (املش / رودسر) یازدهم
1545190 حسین  عباس زاده حسین عباس زاده خراسان رضوی (چناران) یازدهم
1543710 علی  علیزاده علی علیزاده آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه) یازدهم
1545434 علی اکبر  علیزاده برمی علی اکبر علیزاده برمی سمنان (دامغان) یازدهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) یازدهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
1547414 شیوا  قاسمی پور شیوا قاسمی پور کردستان (سروآباد / مریوان) یازدهم
1543706 احمد  محرم زاده یخفروزان احمد محرم زاده یخفروزان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) یازدهم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) یازدهم
975751 احمد مرادی احمد مرادی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس) یازدهم
1547924 کیوان  مرادیان کوچکسرایی کیوان مرادیان کوچکسرایی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) یازدهم
1545442 اردشیر  مطهری اردشیر مطهری سمنان (گرمسار) یازدهم
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) یازدهم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) یازدهم
813541 سیدموسی موسوی سیدموسی موسوی فارس (لامرد / مهر) یازدهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) یازدهم
812634 سیدمحمود نبویان سیدمحمود نبویان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1545234 مجید  نصیرایی مجید نصیرایی خراسان جنوبی (طبس / فردوس) یازدهم
1544218 سید غنی  نظری خانقاه سید غنی نظری خانقاه اردبیل (خلخال / کوثر) یازدهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) یازدهم
1545184 جواد  نیک بین جواد نیک بین خراسان رضوی (بردسکن / کاشمر) یازدهم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) یازدهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) یازدهم
1545438 عباس  گلرو عباس گلرو سمنان (سمنان) یازدهم
1544792 سید علی  یزدی خواه سید علی یزدی خواه تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم

تعداد رکورد ها :‌ 1

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1399/10/08 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری