طرح تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1399/11/16 دوره : یازدهم شماره ثبت : 417 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  آموزش و تحقیقات فرعی :  برنامه و بودجه و محاسبات ، قضایی و حقوقی ، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات فرهنگی * فرعی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت، مطالعات حقوقی ، مطالعات اجتماعی

تعداد رکورد ها :‌ 86

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
1545196 اکبر  احمدپور اکبر احمدپور خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) یازدهم
1544488 مجتبی  توانگر مجتبی توانگر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1544328 علی  حدادی علی حدادی البرز (ساوجبلاغ / طالقان) یازدهم
1545398 سید کریم  حسینی سید کریم حسینی خوزستان (اهواز / باوی) یازدهم
1543744 یعقوب  رضازاده یعقوب رضازاده آذربایجان غربی (سلماس) یازدهم
1547478 مهدی  روشنفکر مهدی روشنفکر کهگیلویه و بویر احمد (بویر احمد / دنا) یازدهم
1545408 قاسم  ساعدی قاسم ساعدی خوزستان (دشت آزادگان / هویزه) یازدهم
1547570 امانقلیچ  شادمهر امانقلیچ شادمهر گلستان (گنبد کاووس) یازدهم
1548730 احمدحسین  فلاحی احمدحسین فلاحی همدان (همدان) یازدهم
1543688 روح الله  متفکر آزاد روح الله متفکر آزاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
1545204 بهروز  محبی نجم آبادی بهروز محبی نجم آبادی خراسان رضوی (جغتای / جوین / سبزوار) یازدهم
1545248 سید مجتبی  محفوظی سید مجتبی محفوظی خوزستان (آبادان) یازدهم
1547582 غلامرضا  منتظری غلامرضا منتظری گلستان (آق قلا / گرگان) یازدهم
1545242 سید محمد  مولوی سید محمد مولوی خوزستان (آبادان) یازدهم
1548780 سید جلیل  میرمحمدی میبدی سید جلیل میرمحمدی میبدی یزد (تفت / میبد) یازدهم
1544502 احمد  نادری احمد نادری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1545590 روح اله  نجابت روح اله نجابت فارس (شیراز) یازدهم
1545224 محمد  وحیدی محمد وحیدی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) یازدهم
1545220 سید محمّد  پاک مهر سید محمّد پاک مهر خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم / سملقان) یازدهم
968558 علی اکبر  کریمی علی اکبر کریمی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) یازدهم
1545402 مجتبی  یوسفی مجتبی یوسفی خوزستان (اهواز / باوی) یازدهم
813429 حبیب آقاجری حبیب آقاجری خوزستان (بندرماهشهر) یازدهم
812324 موسی احمدی موسی احمدی بوشهر (جم کنگان دیر) یازدهم
1547858 محمد رضا  احمدی محمد رضا احمدی گیلان (رشت) یازدهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) یازدهم
1543522 مهدی اسماعیلی مهدی اسماعیلی آذربایجان شرقی (میانه) یازدهم
1632885 عبدالجلال ایری عبدالجلال ایری گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) یازدهم (میان دوره ای)
1544498 روح اله  ایزدخواه روح اله ایزدخواه تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1545416 عبداله  ایزدپناه عبداله ایزدپناه خوزستان (ایذه / باغملک) یازدهم
1634724 مهدی باقری مهدی باقری زنجان (زنجان / طارم) یازدهم
811867 محمد باقری بنابی محمد باقری بنابی آذربایجان شرقی (بناب) یازدهم
1544252 امیرحسین  بانکی پورفرد امیرحسین بانکی پورفرد اصفهان (اصفهان) یازدهم
1634720 مجتبی بخشی پور مجتبی بخشی پور کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) یازدهم
968675 صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) یازدهم
1544336 علی اکبر  بسطامی علی اکبر بسطامی ایلام (ایلام) یازدهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) یازدهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) یازدهم
1547914 رضا  حاجی پور رضا حاجی پور مازندران (آمل) یازدهم
759942 انور حبیب زاده بوکانی انور حبیب زاده بوکانی آذربایجان غربی (بوکان) یازدهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) یازدهم
1545456 اسماعیل  حسین زهی اسماعیل حسین زهی سیستان و بلوچستان (خاش) یازدهم
1545030 حسین  حق وردی حسین حق وردی تهران (شهریار) یازدهم
1545112 قدرت اله  حمزه شلمزاری قدرت اله حمزه شلمزاری چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان) یازدهم
969029 سید مرتضی  خاتمی سید مرتضی خاتمی زنجان (ماهنشان) یازدهم
969069 حبیب الله دهمرده حبیب الله دهمرده سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) یازدهم
1543698 جعفر  راستی جعفر راستی آذربایجان شرقی (شبستر) یازدهم
760016 حسن رزمیان مقدم حسن رزمیان مقدم خراسان رضوی (درگز) یازدهم
761149 جلال رشیدی کوچی جلال رشیدی کوچی فارس (مرودشت) یازدهم
1544342 ابراهیم  رضایی ابراهیم رضایی بوشهر (دشتستان) یازدهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) یازدهم
1634744 اصغر سلیمی اصغر سلیمی اصفهان (سمیرم) یازدهم
1545426 حسن  شجاعی علی آبادی حسن شجاعی علی آبادی زنجان (ابهر / خرمدره) یازدهم
1544762 مهدی  شریفیان مهدی شریفیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1545422 مصطفی  طاهری مصطفی طاهری زنجان (زنجان / طارم) یازدهم
1545190 حسین  عباس زاده حسین عباس زاده خراسان رضوی (چناران) یازدهم
1634714 علیرضا عباسی علیرضا عباسی البرز (کرج) یازدهم
1544324 مهدی  عسگری مهدی عسگری البرز (کرج) یازدهم
1543710 علی  علیزاده علی علیزاده آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه) یازدهم
1547820 رسول  فرخی میکال رسول فرخی میکال گیلان (لاهیجان) یازدهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
1544284 رحمت اله  فیروزی پوربادی رحمت اله فیروزی پوربادی اصفهان (نطنز) یازدهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) یازدهم
1544806 فاطمه  قاسم پور فاطمه قاسم پور تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
1547414 شیوا  قاسمی پور شیوا قاسمی پور کردستان (سروآباد / مریوان) یازدهم
1543706 احمد  محرم زاده یخفروزان احمد محرم زاده یخفروزان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) یازدهم
968974 جلیل  مختار جلیل مختار خوزستان (آبادان) یازدهم
1545412 محمد طلا  مظلومی آبزرگه محمد طلا مظلومی آبزرگه خوزستان (بهبهان) یازدهم
811961 عباس مقتدای خوراسگانی عباس مقتدای خوراسگانی اصفهان (اصفهان) یازدهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
813541 سیدموسی موسوی سیدموسی موسوی فارس (لامرد / مهر) یازدهم
760244 سیدمحمدرضا میرتاج الدینی سیدمحمدرضا میرتاج الدینی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) یازدهم
1543734 عادل  نجف زاده عادل نجف زاده آذربایجان غربی (خوی) یازدهم
1545234 مجید  نصیرایی مجید نصیرایی خراسان جنوبی (طبس / فردوس) یازدهم
1544218 سید غنی  نظری خانقاه سید غنی نظری خانقاه اردبیل (خلخال / کوثر) یازدهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) یازدهم
1545184 جواد  نیک بین جواد نیک بین خراسان رضوی (بردسکن / کاشمر) یازدهم
1547896 مهرداد  ویس کرمی مهرداد ویس کرمی لرستان (خرم‌آباد) یازدهم
813351 نصراله پژمان فر نصراله پژمان فر خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
1544348 غلامحسین  کرمی غلامحسین کرمی بوشهر (دشتی و تنگستان) یازدهم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) یازدهم
1547566 غلامعلی کوهساری غلامعلی کوهساری گلستان (آزادشهر / رامیان) یازدهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) یازدهم
1545438 عباس  گلرو عباس گلرو سمنان (سمنان) یازدهم
1544792 سید علی  یزدی خواه سید علی یزدی خواه تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم

تعداد رکورد ها :‌ 1

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1399/11/16 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری