طرح انتزاع سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از ریاست جمهوری و الحاق آن به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1387/06/24 دوره : هشتم شماره ثبت : 221 شماره اجلاسیه : 26 ترتیب چاپ : 359 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر تعداد ماده : 1 تعداد تبصره : 1

کمیسیون

اصلی :  فرهنگی فرعی :  قضایی و حقوقی

دفتر

اصلی :  مطالعات فرهنگی * فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 69

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس) یازدهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) یازدهم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) یازدهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) یازدهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701761 حسین اسلامی حسین اسلامی مرکزی (زرندیه / ساوه) هشتم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701783 سیروس برنابلداچی سیروس برنابلداچی چهار محال بختیاری (بروجن) هشتم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) یازدهم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701993 عسکر جلالیان عسکر جلالیان بوشهر (جم کنگان دیر) هشتم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
702009 سیدعماد حسینی سیدعماد حسینی کردستان (قروه) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
702016 خلیل حیات مقدم خلیل حیات مقدم خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701817 فرهاد دلق پوش فرهاد دلق پوش گیلان (آستارا) هشتم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701823 علیرضا دهقانی علیرضا دهقانی خوزستان (ایذه / باغملک) هشتم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701833 رضا رحیمی نسب رضا رحیمی نسب لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) یازدهم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701839 امیدوار رضایی میرقائد امیدوار رضایی میرقائد خوزستان (لالی / هفتگل / مسجد سلیمان) هشتم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701848 سیروس سازدار سیروس سازدار آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) هشتم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) یازدهم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701877 سیدمصطفی طباطبایی نژاد سیدمصطفی طباطبایی نژاد  اصفهان (اردستان) هشتم
701884 قدرت اله علیخانی قدرت اله علیخانی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) هشتم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) یازدهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) یازدهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701900 موسی قربانی موسی قربانی خراسان جنوبی (قائنات) هشتم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701979 عباسعلی نورا عباسعلی نورا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) یازدهم
701982 محمدابراهیم نکونام محمدابراهیم نکونام  اصفهان (خوانسار / گلپایگان) هشتم
701984 حسن ونایی حسن ونایی همدان (ملایر) هشتم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701905 حمیدرضا کاتوزیان حمیدرضا کاتوزیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701910 محمدعلی کریمی محمدعلی کریمی کرمان (راور) هشتم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
701917 محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی اصفهان (لنجان) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) یازدهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1387/06/24 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1387/06/24 تصویب فوریت طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
3 ›  1387/07/14 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
4 ›  1387/07/23 گزارش یک فوریتی (در کمیسیون رد شد)
یک فوریتی